.

.

РИЗИК Планински Велосипед Слушалки 44-49.7 мм Коси Имајќи Слушалки 1.5 Коси Цевка Вилушка Велосипед Половина Скриени Внатрешни / Надворешни Слушалки

РИЗИК Планински Велосипед Слушалки 44-49.7 мм Коси Имајќи Слушалки 1.5 Коси Цевка Вилушка Велосипед Половина

DEN 1305.00 DEN 2138.88

Пристапност
Во достапна форма


Планински Велосипед Слушалки 44-49.7 мм Коси Имајќи Слушалки 1.5 Коси Цевка Вилушка Велосипед Надворешни Слушалки
Материјал : Highstrength алуминиум + Тајван имајќи
Големина на :
28.6/44-49.7/30 Половина скриени
28.6/44-49.7/39.8 Надворешни
28.6/49.7-49.7/30 Половина скриени
28.6/49.7-49.7/39.8 Надворешни
Слушалки карактеристики : Топ built-in, дното надворешни.
Ако вашиот рамка врвот цевка горниот и долниот дијаметар е 44-49.7 mm, сакате натпревар 1.5 стандард коси цевка вилушка, како што се големи ФОКС коси цевка вилушка.
Тоа е погоден за Santacruz Никел / Месар рамка.
Висина : 7.5 + 13 = 20.5
Тежина : околу. 137g
Пакет Содржина :
1 x Велосипед Слушалки
Рамка врвот цевка референца сликата.

Главните карактеристики

Висина:
NA
Број На Модел На:
DH-497
Тежина:
137
Материјал:
Алуминиум легура
Создаден Diamete:
NA
Големина:
44mm
Надворешен дијаметар:
NA
Бренд Име:
Ризик
Употреба:
слушалки велосипед
категорија:
слушалки mtb
Тип:
Велосипедот Слушалки
Класификација:
Велосипедот Додатоци
Погоден за:
mtb додатоци
Големина 1:
28.6/44-49.7/30
Големина 2:
28.6/44-49.7/39.8
Големина 3:
28.6/49.7-49.7/30
Големина 4:
28.6/49.7-49.7/39.8

Избор на клиент