.

.

LZT-15G 0.5-5GPM (2-18LPM) Цевка проток метар метар вода Проток Метар rotameter LZT15G Алатки Проток Нерѓосувачки челик вода течни

LZT-15G 0.5-5GPM (2-18LPM) Цевка проток метар метар вода Проток Метар rotameter LZT15G Алатки Проток Нерѓосувачки

DEN 2234.00 DEN 2351.52

Пристапност
Во достапна форма

мерка спектар 0.5-5 GPM (2-18 LPM) LZT-15 G серија цевка flowmeter е главно се користи во третман на вода и заштита на животната средина објекти, може да се користат во хемиската индустрија, нафта, лесна индустрија, медицина, хемиската, прехранбената, papermaking и научно-истражувачки институции, се користи за мерење на течна фаза не пулсирачки проток. Овој производ е направен од транспарентна пластика школка и мерење коси развој на прецизност обработка, која има високо ниво на транспарентност, визуелно читање, лесен за инсталација.

Главните карактеристики

DIY Материјали:
Водовод
Број На Модел На:
LZT-15G
is_customized :
Yes

Избор на клиент