.

.

Piscifun Нови 274m 9.1 kg Летаат Риболов Поддршка Линија Плетенка Летаат Линија трговија на Големо

Piscifun Нови 274m 9.1 kg Летаат Риболов Поддршка Линија Плетенка Летаат Линија трговија на Големо

DEN 732.00 DEN 1435.20

Пристапност
Во достапна форма


Piscifun Нови 300 Yards 20 LB Летаат Риболов Поддршка Линија Плетенка Летаат Линија трговија на Големо Функција Боја : Портокалова, Бела, Жолта Флуоресцентна Производ Должина : 274 м / 300 Yds Опис добар компромис меѓу слаб и способноста да се прават слепи splice циклуси. Исклучително абразија-отпорни, практично не се водат. Многу низок коефициент на триење нема да го оштети вашиот летаат род водичи. Го задржува 100% од својата сила, додека во вода. Полесно е да се јазол од другите брендови кои се многу слаби, но имаат премногу тесни на ткаат за слепи splice јамка. Пакетот вклучува : 1 х Подлога Линија

Главните карактеристики

Позиција:
Поток,Резервоар Базен,Езеро,Океанот Рок Fshing,Река,Океан Плажа Риболов,Океански Брод Риболов
Материјал:
Плетенка Жица
Бренд Име:
Piscifun
Број На Модел На:
LE041
Обликот:
Ниво
Со Скала или Не:
No
Со Владетел или Не:
No
Пловни Карактеристика:
Лебдат Линија
Метри:
274m / 300Yds
боја:
Портокалова , Бела , Жолта Флуоресцентна
Производ должина:
274m / 300Yds
влечете:
9.1 kg/20LB

Избор на клиент