.

.

1 Панел Симпатична Анимација Мечка Панда Платно Сликарство Расадник Ѕид Декорација за Деца Соба Дома Декор

1 Панел Симпатична Анимација Мечка Панда Платно Сликарство Расадник Ѕид Декорација за Деца Соба Дома Декор

DEN 266.00 DEN 522.72

Пристапност
Во достапна форма

1 Панел Симпатична Анимација Мечка Панда Платно Сликарство Расадник Ѕид Декорација за Деца Соба Дома Декор
size1 : 30x40cm (12inchx16inch )
size2 : 40x60cm (16inchx24inch )
size3 : 50x75cm (20inchx30inch )

Главните карактеристики

Големина (Инчен):
12X16, 16X24, 20X30
боја:
Unstretch, Се Водат
Материјал:
Платно
Предмети:
Животните
Тип:
Платно Printings
Рамка:
Yes
Стил:
Impressionist
Бренд Име:
BYFEN УМЕТНОСТ
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
оригиналниот:
No
Број На Модел На:
LT-QZHX-2
Рамка на режимот:
Врамени Огледала
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство

Избор на клиент