.

.

За Шкода Octavia о7 2012- Хром Врата се Справи со Уреденост Опфаќа збир на 4 Вратата Mk3 Додатоци Налепници Автомобил Стил 2013 2014 2015

За Шкода Octavia о7 2012- Хром Врата се Справи со Уреденост Опфаќа збир на 4 Вратата Mk3 Додатоци Налепници

DEN 761.00 DEN 1000.80

Пристапност
Во достапна форма


[xlmodel]-[custom]-[16308]
Карактеристики :
Хром Стил Рачки На Вратите
Одговара со : "Шкода" Octavia 7 2012-2016
Тежина : 225g
Стил : Хром Стил
Големина : 177mm*30мм*41m
Боја : Сребрена
Лесен за инсталација
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[16304]
[xlmodel]-[custom]-[16303]
LANGENS секогаш се покаже на најдобрите цената што би можел да понуди,па се купи со себе ќе добиете на најевтиниот цена. Ако вашата нарачка количини повеќе од 10pcs,ве молиме контактирајте со нас пред плати,можеби и ние може да ви помогне да заштедите на трошоците. (Метод за да добиете попуст за голема цел е : да се Направи ред прво,не се плати веднаш,не остави порака да ни каже и квантитетот на превозот метод сакате,ние ќе го промени цена во рок од 24 часа,тогаш ве молиме да плати за нарачката.)
LANGENS секогаш нудат шест месеци гаранција, тоа значи дека, дури и цел затворена по неколку дена,и што уште можеше да се добие гаранција од LANGENS! Ако се обиде секој метод ние ви нудиме уште не може да го реши вашиот проблем,ние може да се направи замена,ве молиме испратете лошите објект назад до нас преку вашата локална скопска воздух пошта(Не прифати DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ),кога на следење на број онлајн,ние ќе ви испратиме сосема нова.
Ние може да ви даде некои попуст за вашиот netx цел или ви испрати случајно подарок за да се намали вашиот retum цена,ве молиме љубезно разбирање.
Оваа ситуација секогаш се случи со поштата воздух mail,кога ќе се најде на вашиот парцела следење на информации покажува лево ХОНГ КОНГ и нема информации за вашата локална скопска веб-сајт,вашиот парцела сега е на патот на вашата земја,или пристигна во вашата земја, но само затоа што вашата локална скопска премногу зафатен да се справи со толку многу парцели,ве молиме да бидете трпеливи. Кога приемот време помалку од 10 дена лево и ти се уште не се на пратката,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се прошири и на приемот време за тебе и да се обиде да помогне да се најде причина за одложување и обидете се да се реши.Кога сите вести ние ќе ви konw во времето.
Обично ние цел испратени преку Кина пост. Во Русија ,12-35 работни дена. Во Европа,Северна Америка,Југоисточна Азија,Океанија секогаш во рок од 10-18 работни дена,понекогаш дури помалку од 10 дена. Во Јужна Америка,Блискиот Исток,Африка секогаш 20-40 работни дена. DHL/ТНТ/UPS-от,3-5 работни дена. Fed Ex,4-6 работни дена. EMS,10-20 работни дена. Сите Парцели Имаат Следење На Број.

Главните карактеристики

Бренд Име:
ПОЛУПАНСИОН·JC
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
Шкода Octavia о7
Објектот Висина:
1.18inch
Објектот Дијаметар:
8.86inch
Специјални Функции:
Никогаш Не ' Рѓа
Објектот Тежина:
0.25kg
Модел Година:
2012-2017
Име На Модел:
Mk3-5E
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
8.86inch
Објектот Ширина:
1.18inch
Тип На Објект:
Хром Стил
Стил:
Хром Стил
Материјал Тип:
ABS Пластика

Избор на клиент