.

.

(20, 50)КОМПЈУТЕРИ/многу 10ММ Rhinestones Крстот Слајд Шарм Одговара За 10мм DIY Кожа Wristband Keychains

(20, 50)КОМПЈУТЕРИ/многу 10ММ Rhinestones Крстот Слајд Шарм Одговара За 10мм DIY Кожа Wristband Keychains

DEN 253.00 DEN 287.52

Пристапност
Во достапна форма


Опис
Материјал : Цинк легура
Количина : 20, 50pcs за choise
Состојба : Нова
Големина На : Внатрешни Кол. : 10мм
(може преку 10мм појас)
на wristband на сликата не се за продажба , тие се само примероци .
Напомена :
Ве молиме да забележите на фотографијата не ја покажуваат вистинската големина,треба да се однесуваат на Опис за големината детали.
ве молиме да земете го ова во предвид кога ќе купувате.
Превозот
Сите производи се во акции. Вашата цел ќе биде предаден во потрага по некои детали.
Ние не сме одговорни за било царински давачки направени во странските царински.
Ние не бродот на викенд или државни празници.
Ние може да се комбинираат превозот надомест за вас, ако цел повеќе од 1 стил.
За U. С и Велика Британија купувачите треба да прими предмети во рок од 10-25 работни дена. За остатокот од светот ќе се примени во 30 работни дена.
Ако сакате да брод од експрес испорака(UPS,FEDEX,DHL, или ЕМС), треба да се обрне на дополнителни превозот надомест и вашиот телефонски број е потребно.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.
Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации
Вашето задоволство е важно за нас. Ако имате прашања во врска со вашата нарачка, или ако мислите дека имате проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас за решавање во прв план.
Ако ви се остави негативни повратни информации, ние мора да размисли за продажба финалето. Ние го цениме можност да имаат фер трансакцијата.
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек по добивањето на својата цел и ако сте ги задоволи се со тоа.
Подолу се примероци

Главните карактеристики

Метална боја:
20PCS, 50PCS
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
SC5-171
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Крстови

Избор на клиент