.

.

Турбо Кертриџ CHRA BV43 168 53039700168 970 0168 53039880168 1118100-ED01A 1118100ED01A За кинескиот Ѕид Лебди H5 2.0 T 4D20 2.0 L

Турбо Кертриџ CHRA BV43 168 53039700168 970 0168 53039880168 1118100-ED01A 1118100ED01A За кинескиот Ѕид Лебди

DEN 4980.00 DEN 5533.92

Пристапност
Во достапна форма

Хонг Конг Воздухопловната : Обично,брод во Азија,Западот Евра.
Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде на повеќето професионални одговарање на служба во рок од 12 часа.Трговија на ГОЛЕМО 100% НОВ Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на BV43 53039700168 53039880168 1118100-ED01 A Турбо Турбина Турбополнач За кинескиот Ѕид Лебди H5 2. Нашата посветеност
Ние се стремиме нашите најдобри за да се обезбеди повеќето Професионални услуги на клиентите.На пример : сад,Канада,Германија,Франција,велика БРИТАНИЈА,Австралија,Унгарија,Италија, Нов зеланд итн. но тоа не се одрази на вкупната цена ќе ја плати или пазарната вредност на производите и тоа може да не важат за земји со различни тарифни правила. Клиентите Задоволителна
1.0 L ====================================================================== ====================================================================== Предмети Плаќање
Можеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T) итн.
Ние може да ја прогласи својата цел со пониска вредност, да се минимизира увоз даночни давачки за купувачот.
Тоа трае околу 6-9 дена да брод на овие Земји.0 L
Примена на моторот : H5 2.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее и вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
Ние брод на објекти во светот.
Предмети се испраќаат по плаќање е потврдено.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни остават активен повратни информации. Време на испорака
Откако стоката се испраќа,Објект Следење на Број ќе се обезбедува.
Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат.ние ќе песна секој ден премногу.Ние ќе работиме заедно со вас за решавање на било какви проблеми. Нашите ECEP-ЅВЕЗДА Е посветена на Енергија Конзервација и Заштита на Животната средина , да се фокусираат на развој и производство на енергија, заштеда на енергија и заштита на животната средина производ.Бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо!
Нашата гаранција обемот е : турбополнач школка нула,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот.,Северна Ameria е околу 7~15 workding дена; брод во Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра.
Ако стоката е во дефект, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.EMS изразат испорака е обично се 5~8 работни дена зависи од земјата доставени до.Предмети мора да бидат нови,во неговата оригинална состојба.
Сите предмети мора да се вратат во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.вашето Купување,е Довербата во нас!.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Комп Тркала C355;Турбина Тркала K418;Float Имајќи CW713R;Окно 42CrMo
Објектот Ширина:
10inch
Модел Година:
1991-
Бренд Име:
ECEPTECH
Објектот Висина:
10inch
Frequence Опсег:
.
Автомобил Производител:
Универзална
Специјални Функции:
Зголемување на моторот на воздухот, се произведуваат повеќе моќност и вртежен момент
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
9inch
Објектот Тежина:
2kg
Име На Модел:
BV43 53039700168 53039880168 За кинескиот Ѕид H5 4D20 2.0 T 2.0 L
Турбо Модел :
BV43 5303 970 0168 Турбо Турбополнач Турбина Кертриџ CHRA Core
Дел Број:
53039700168 53039880168 5303-970-0168 5303-988-0168 5303 988 0168
ОЕМ број:
1118100-ED01A 1118100 ED01A 1118100ED01A
Апликацијата возило:
За кинескиот Ѕид GW Авто Лебди H5 2.0 T 4D20 2.0 L
Примена на моторот:
H5 4D20 2.0 T 2.0 L
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Избор на клиент