.

.

Кина фабрика 6M 40led RGB 8w Мулти-Боја 220V LED Топката String Самовила гарланд Божиќ Светлина За Одмор/Партија/Декорација

Кина фабрика 6M 40led RGB 8w Мулти-Боја 220V LED Топката String Самовила гарланд Божиќ Светлина За Одмор/Партија/Декорација

DEN 433.00 DEN 456.00

Пристапност
Во достапна форма


Нови 6 M 40led RGB 8w Мулти-Боја 220 V LED Топката String Божиќ Самовила Светлина За Одмор/Партија/Декорација led топката светилки Функција
40 парчиња на LED светла.
Plug and play, лесно за ракување.
Ниска потрошувачка, убава светла боја.
Водоотпорен, може да се широко се користат за декорација на патишта, courtyards, продавница прозорци, продавници, салони фази, итн.
Совршена декорација за Божиќ, Денот на Вљубените, свадба, забава, итн.
Спецификација
Светла боја : Бела, Топло бела,Боја менување на факултативниот
Осветлување на бојата на владата : статични, без блиц(освен бојата се менува)
Број на Led диоди : 40 PCS
Број на замрзнатото топка : 40pcs
Боја на жица : Црна
Приклучокот стандард : ЕУ 220 V
Објектот должина : 6 M
Објектот тежина : 300g
Пакет се вклучени
1 * LED String светлина Ако сакате да се купи повеќе,ве молиме кликнете тука :

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Променливи
Бренд Име:
Aixy
Е Светилки Вклучени:
Yes
Осветлување Растојание:
6-10m
Музика:
Никој
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Тело Материјал:
Пластични
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Гаранција:
1
Е dimmable:
No
Глава Број:
51-100 глава
Повод:
Градина
Број На Модел На:
LCHA100
Должина:
1000cm
Празник Име:
Божиќ
Карактеристики:
LED string светлина
боја:
Црна
Приклучок Тип:
Приклучете НИ се
Приклучете Го Опашка:
No
Употреба:
празник
Тип На Батерија:
110V/220V
боја:
бело топло Бела Црвена Сина, Пурпурна Жолта Зелена розова
превозот:
Бесплатен превозот
Примена:
Празник Декорација Осветлување
Работен режим :
Фокус или Светкави
Водоотпорен:
IP65
Место на Потекло:
Кина
Должина:
6M/Еез
Led количина:
40led/еез

Избор на клиент