.

.

2M 20 LED Бакар String Светла Самовила Светла Батерија Управувана Ултра Тенок String Жица за DIY Новогодишни Елки Декоративни Осветлување

2M 20 LED Бакар String Светла Самовила Светла Батерија Управувана Ултра Тенок String Жица за DIY Новогодишни

DEN 126.00 DEN 143.52

Пристапност
Во достапна форма

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Тоа е најевтиниот цена ќе може да се добие. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ве молиме следете ги подолу процес за да се добие попуст. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Сино, Променливи, Зелена, RGB, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела, Розова, Виолетова
Употреба:
празник
Приклучок Тип:
Никој
Бренд Име:
teopek
Должина:
200cm
Приклучете Го Опашка:
No
Музика:
Никој
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
2
Тип На Батерија:
ААА
Глава Број:
1-19 глава
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Е dimmable:
Yes
Осветлување Растојание:
1-5m
Повод:
Градина
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Број На Модел На:
2M-20LED-АА-бакар
Напон:
4.5v

Избор на клиент