.

.

MX-5500 EOS 8 Цифри Цена Пиштол со 5000Pcs labels

MX-5500 EOS 8 Цифри Цена Пиштол со 5000Pcs labels

DEN 717.00 DEN 754.56

Пристапност
Во достапна форма


Опис :
MX-5500 EOS 8 Цифри Цена Пиштол + 5000 labels
Овој оглас е за еден MX-5500 Цена Етикета Пиштол со 5000 Боја етикети ( ваш избор) и еден дополнителен мастило.
8 цифри во една линија.
Ознака димензија : 7/8"x1/2"
Тоа не е за тешки употреба, но одличен за домашна канцеларија или мал бизнис.
Боја : Црвена , Жолта , Сина и
Пакет Се Вклучени :
1 x MX-5500 EOS 8 Цифри Цена Пиштол + 5000 Бели Црвени Линии labels
Детали слики :

Главните карактеристики

боја:
сина, жолта
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
MX-5500 EOS 8
Бренд Име:
RERAS

Избор на клиент