.

.

LYKANEFU Crossbody Кеси Жените Торба Гласник Кеси СТП Материјал Чанти Жените Познати Брендови Bolsos Sac Главен Femme de Marque

LYKANEFU Crossbody Кеси Жените Торба Гласник Кеси СТП Материјал Чанти Жените Познати Брендови Bolsos Sac Главен

DEN 833.00 DEN 1387.68

Пристапност
Во достапна форма


Опис На Производот
LYKANEFU Crossbody Кеси Жените Торба Гласник Кеси СТП Материјал Чанти Жените Познати Брендови Bolsos Sac Главен Femme de Marque
Материјал : СТП Материјал
Големина на : 21*15*8 СМ ( ширина*висина*дебелина )
1. Поради различни метод за мерење, мерење грешки во рок од 3cm се неизбежни и прифатливо, ве молиме да забележите.
2. Ве молиме оставете малку боја разлика предизвикани од камерата или монитор.
3. Модели на чантата може да имаат малку различни, поради различни производство на време и производство на различни серии. Ние ќе ја испорача производот во случаен начин. Ве молиме обидете се да се разбере.
4. Нормално е дека таа кожа мириса на прв. Ставање торба надвор за неколку дена ќе го направи мирисот прахосвам.
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи Кредитни Картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Купувачот е одговорен за какви било царински давачки или увоз доход.
1. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен (со исклучок на одмор).
2. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, Ако не го примите објект по 40 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ги испита и решавање на испорака проблем.
1.Кога ќе ја прими стоката најде оштетените во транзит, ве молиме да испратите некои слики за тоа веднаш. Потоа можете да ја отворите оваа парцела. Тоа е важно.
2. Ако ја најдете производи имаат проблеми со квалитетот или не се задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас. Се бараат најдобрите решенија и по-продажба на услуги на клиентите ќе ве контактираме наскоро.

Главните карактеристики

Големина:
21cm
Тип На Објект:
Чанти
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Декорација:
Заклучување,Синџири
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Стил:
Моден
Обликот:
Размавта
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Надворешноста:
Солидна Торба
Шаблон Тип:
Шарени
Број На Модел На:
AM0358
Бренд Име:
LYKANEFU
Главен Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Затворање Тип:
маска
Повод:
Разноврсна

Избор на клиент