.

.

Патување USB 3.0 LED Индикаторот за Полнење Dock Станица Лулка Вертикална Застане на Полначот на Држачот За Nintendo Nintend Switch НС Конзола

Патување USB 3.0 LED Индикаторот за Полнење Dock Станица Лулка Вертикална Застане на Полначот на Држачот За Nintendo

DEN 431.52

Пристапност
Во достапна форма


Карактеристики :
1,Специјално дизајнирани за да се Префрлате Полнење
2,Конзола може да биде обвинет во вертикална начин,работат како стојат за да се види на видео или игри.
3,1 M Тип-C кабелот вклучен,брзо полнење за конзола
4,DC 5 V,Текст : 1-3А.Излез : 1-3А
5,Chargiing показатели за да се покаже на статусот на полнење : Полнење во Црвено,целосно наполнетата во Сина боја
Пакетот Вклучува :
1 x Полнење се Залагаме за Nintendo Префрлате
1 x USB Кабел
4 x Стапало капи за nintendo префрлате
(Не се Вклучени Nintendo Прекинувач и Радост-Един контролер)

Главните карактеристики

Nintendo Модел:
Nintendo Префрлате
Број На Модел На:
YXPJ00624BK
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo

Избор на клиент