.

.

Џемпер Поставите Бебето Момчиња Облека Деца Долг Ракав Памук Сив Џемпер+Каки Панталони 2 ПАРЧИЊА Тренд Деца Облека Поставите Бебе Момче

Џемпер Поставите Бебето Момчиња Облека Деца Долг Ракав Памук Сив Џемпер+Каки Панталони 2 ПАРЧИЊА Тренд Деца Облека

DEN 1296.00 DEN 2274.24

Пристапност
Во достапна форма


Големина Информации Големина Должина Биста Ракав Croth Панталони Должина Бебе Возраст 80 35.5 30 31.5 25 43 12-18 МИЛИОНИ 90 36.5 31.5 33 27 45 18-24 M 100 37.5 33 34 29 47 3 Y 110 39.5 34 Е 36,5 31 49 4 Y 120 43.5 35.5 38 33 51 5 Y Забелешка : Точка meature од страна на страна, тоа би можело да биде малку различен.
Материјал : 100% Памук ( добар квалитет и мека)
Машина Перат
За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател. 2.Ние нудиме Висок квалитет на производи,Брз и лесен товар,Совршен по-продажбата на услугата,било каков проблем што може да ни се јавите. 3.Како светлосни ефекти, објекти можеби малку поинаква да се слики,pls љубезно ве молиме да се разбере.Tks. 4.Нашите производи се директно доаѓаат од Кинеската фабрика.Сите соработуваа фабриката ќе бидат разгледани & потврдена.Сите стоки ќе бидат проверени внимателно пред да се испрати.Ние се надеваме да имаат добар и долг соработка со вас ,ако сакате да го нарачате на голема количина,pls пратете e-mail на нас,ние ќе ги обезбедат најдобра цена,количина,време на испорака. 5.Постојат толку многу различни производи во нашата продавница,Изберете она што ви се допаѓа ,и pls, истакна дека "Различни цена,Различен квалитет".Ние ќе испрати Мал Подарок кога цел е над $10. Превозот : 1.Сите на цел ќе се испраќаат надвор во рок од 7 дена, со следење на никој.,следење бр. може да ви помогне да следење на статусот на наредби. 2.Ако вашата цел е повеќе од $25, бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван EPacket да се сад, Русија, Израел, Саудиска Арабија, Украина(за 7-15 дена). Кина Пост Воздух Mail или SF Изразат Економија на други област(за 15-50 работни дена). Ако помалку од $25, бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail(околу 15-50days). 3.Ако цел amout повеќе од $200, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде повеќе попуст на трошоците за превозот. Политика На Враќање : 1. Ако објектот е дефектен, pls пратете ни слики и контактирајте со нас пред поведување на спор. Потоа можете да се вратите за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот. 2. Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети. Повратни информации : 1.Pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди,ако се satified со нашите производи,и ние ќе го прават истото за вас. 2.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Tks за вашата поддршка! Ве молиме да ни остават 5 ѕвезди, ви благодариме!

Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
18 МИЛИОНИ, 24M, 5T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Стил:
Активни
Outerwear Тип:
Грб
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Pullover
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
ETTZ50047
Материјал:
Памук
Бренд Име:
YAOYAO МЕЧКА
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
девојки облека:
облека за девојки
roupas infantis menina:
бебе облека
Спорт Одговараат На:
детска облека
момчињата облека:
божиќ носии
Комбинезони деца е зима:
бебе девојка облека
деца:
костимот
roupas infantis menino:
Бебето

Избор на клиент