.

.

M1000 Автоматско Пакување Маскирање Лента Cuutter Машина 20-999mm Сечење Должина Електрични селотејп Фармацевт Машина

M1000 Автоматско Пакување Маскирање Лента Cuutter Машина 20-999mm Сечење Должина Електрични селотејп Фармацевт

DEN 3312.00

Пристапност
Во достапна форма


Спецификации : Име : M1000 Лента Фармацевт Број на Модел : M1000 Напон : 220 V/50 HZ 110 V/60 HZ Моќност : 18 W Производ големина : 137(W)*150(H)*218(D)mm G. W : 3.0 КИЛОГРАМИ Апликации : се Употребуваат лента видови : Маскирање лента, ПВЦ лента, лента хартија, платно лента, стакло лента. Употребливи лента внатрешна Кол. : 75/32/25мм Употребливи лента max. Надворешниот Кол. : 150mm Употребливи лента ширина : 7mm-50мм Лента за Сечење должина : 20mm-999mm
Карактеристики : Слободно да се прилагоди на должината, дигитален дисплеј. На M1000 лента фармацевт имаат можност автоматски и рачни. Може да го поставите Должината поставување на мемориска функција . Со лента сензор функција : автоматски да доведе надвор лента.
Компанијата Информации
Контактирајте со НАС

Главните карактеристики

боја:
110V, 220V
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
m1000
Бренд Име:
KNOKOO
is_customized:
Yes

Избор на клиент