.

.

Воздушни Тактички Airsoft Макбаскет Molle Ранец Отворено Спортски Туристички Кампување Велосипед возење Велосипед Пешачење Лов Торба Напад торба

Воздушни Тактички Airsoft Макбаскет Molle Ранец Отворено Спортски Туристички Кампување Велосипед возење Велосипед

DEN 985.00 DEN 1247.52

Пристапност
Во достапна форма


100% нов бренд
Големина на : Главни торба 50 cm x15 х 15 см
3 Заменик-торба : 13 х 13 cm x 6 см
MOLLE систем дизајн, лесно да се вчита додатоци торба
Пакет Содржина :
1 x ранец


Главните карактеристики

Бренд Име:
Заштитник Плус
Материјал:
Најлон
Пол:
Унисекс
Дожд Маска:
No
Ранци Тип:
Softback
Број На Модел На:
Напад торба
Функција:
Напад торба
Тип На Објект:
Ранци
Ранци Тип:
Softback
Дожд Маска:
No
Ранец Употреба:
Секојдневно Ранец
Затворање Тип:
Патент
Капацитет:
20-35 Литарски

Избор на клиент