.

.

Моден Долг Ракав Wushu TaiChi KungFu Униформа Одговараат На 14 Боја Утро Вежбање Боречки Вештини Перформанси Носат Облека

Моден Долг Ракав Wushu TaiChi KungFu Униформа Одговараат На 14 Боја Утро Вежбање Боречки Вештини Перформанси

DEN 1274.00 DEN 2316.96

Пристапност
Во достапна форма


вклучува : врвот + панталони ,
Топло Prompt
Ова е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .
Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна , ве молиме изберете бизнис експрес
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака до нас ,за Да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
ако пратката не можат да пристигнат на време . Ќе контакт со вас .
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
Големина на Табела (Азија Големина )/Единица (CM)
Големина(cm)/Етикетата
Должина
Биста
Должина На Ракав
Хип
Панталони Должина
XS
71
112
77
122
102
S
73
116
79
124
104
М
75
120
81
126
107
L
77
124
83
128
109
XL
79
128
85
132
112
XXL
81
132
87
134
114
XXXL
83
136
89
138
118
Answer : ___________________________ Note : (единица : cm 1cm = 0.39 инчи )
Ознака Големина е Азија големина , ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен единицата за избор на правото големина .
Како различни мерни методи . Pls прифати грешка околу 2-3cm (Околу 1 Инч )
ПС : ако имате малку масти , pls изберете поголема големина .
На соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали

Главните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Кинески Народни Игри
Пол:
Жените
Бренд Име:
Daxico
Материјал:
Полиестер,Памук,Rayon
Тип На Објект:
Yangko Танц Костим
Број На Модел На:
D1537
Боја Класификација:
бело/црвено/сино/жолта/виолетова
Големина:
XS/S/M/L/XL/XXL/XXXL

Избор на клиент