.

.

Трговија на големо Универзална велика БРИТАНИЈА НИ ЕУ AC Ѕид Продолжување Штекер Со 6 USB Адаптерот во Штекер За Паметен Телефон Iphone, Samsung Ipad Таблет

Трговија на големо Универзална велика БРИТАНИЈА НИ ЕУ AC Ѕид Продолжување Штекер Со 6 USB Адаптерот во Штекер

DEN 5612.16

Пристапност
Во достапна форма


LDl NIO 3 велика БРИТАНИЈА НИ АУ ЕУ универзална Енергија Штекер со безбедно вратата 6 USB Излез Surge Protector 2.0 Кабел Моќ Лента за телефонот i Phone 6 6s 5 5s таблета дигитална камера
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
Се производ фотографии вистински?
Да, сите производи прикажани се 100% вистински и фотографиите се преземени од страна на самите себе, но постојат некои боја сенчење, бидејќи на монитори
Кога ќе брод мојата цел?
Генерално, повеќето од нашите производи се во парк, вашата цел ќе биде предаден во рок од 1-2 дена по вашата исплата е потврдена од страна Aliexpress, но во случај на било какви производи се привремено надвор од акциите, ние ќе го контактот што побрзо да побара продолжување или промена други предмети или некој од вашиот предлог.
Колку долго можам да се добие мојата цел?
Бесплатен превозот од Кина се Регистрирате пошта обично се 15-60days, и тоа трае и подолг за некои далечна земја, како што се Бразил,Чиле, Сирија и така натаму, можеби треба 90days. И парцела можеби одложи за шпедиција над резервации во зафатени сезона, па ве Молиме да бидете трпеливи, ако не добиете на стоки. Ако сакате да се добие пакет наскоро ќе можете да изберете EMS, DHL,UPS-от или други експрес сервис, но ве молиме контактирајте со нас за да додадете дополнителни превозот цена за брза испорака.
За нашата Гаранција
Сите наши производи во нашата продавница се 100% преку сериозни квалитет проверка и да преземат цврста и добро пакување материјал пред превозот и ние се обидуваме се потрудиме да бидете сигурни на објекти ќе се примени добра.
Како за наплата/замена?
1.ако има било какви проблеми на производ, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена откако ќе се примени,доколку стоката во вашиот поседување над 4 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена, но нашите производи имаат половина година гаранција, ако не човековите оштетен, ве молиме контактирајте со нас и нуди проблем видео кон нас, ние ќе провери тоа за вас, ние нудиме поправи или change service.
2.Сите врати ставки мора да се стави во оригиналниот пакет и вистински следење на број е потребно, ве молиме специфична причина за враќање и вашиот Aliexpress цел ID. Ние ќе рефундирање на дека кога ние доби пакет на вашиот врати со оригинална состојба и пакет со сите компонента.
3. Се врати превозот треба да се плати од страна на купувачот.
За Царина
Општо земено, ние прогласи вредност пониска од 50% од вистинската вредност производи, поради разни земји имаат различни обичај политика, ние само ги следиме повеќето од земјата ситуација, па ако вашата земја има посебни обичај, правило, ве молиме ги споделите со нас однапред вашите барања пред да се брод надвор, и откако вашиот пакет лишени од слобода од страна на ц.и., можеме да ви понудиме комерцијална фактура да ви помогне да го расчисти царина, ако одбие да го добиете пакетот се должи на високиот данок, ние исто така може да не наплата тебе, s o, ве молиме проверете ја вашата земја е прилагодено политика внимателно пред да поставите цел, ви благодариме за вашата поддршка.

Главните карактеристики

Стандард:
Велика БРИТАНИЈА, САД, ЕУ, Јапонија Приклучок
Surge Protector:
Yes
Заштита Од Преоптоварување:
Yes
Примена:
Болница,Комерцијални,Индустриски,Станбени / Општа Намена
Бренд Име:
LDNIO
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Продолжување Должина На Кабел:
2m
Под контрола се Префрлите:
No
Синхрони Исправање Технологија:
Yes
Број На Модел На:
NC-SC3604
Номинална моќност:
2500W
Номинална Напон:
110-250V
Места Број:
3
Заземјување:
Стандард Заземјување
Тип:
Продолжување На Контактот
USB Вкупна Моќност:
17W
Број на USB Порти:
6
WIFI:
No
Еден USB Max Излез:
5V 2.4 НА
Господар Префрлате:
Yes
Номинална Струја:
10A
Излезна Порта:
3*Sockets Комбо 6*USB
Џек Спецификации:
Општ Вид
Должина на кабел:
2.0 M
димензија:
162*97*38(h)mm
USB Излез:
5V 3.4 A(Auto Макс) 17W
Номинална моќност:
МАКС 2500W MAX 250V*10A
Номинална Напон:
AC 100--250V
боја:
Црна
Бесплатен превозот :
Yes
Surge Protector:
Yes

Избор на клиент