.

.

Саќе Стил На Предната Решетка Решетка Мрежа Покрива Намали За Toyota Land Cruiser Prado Fj150 2014 2015 Година

Саќе Стил На Предната Решетка Решетка Мрежа Покрива Намали За Toyota Land Cruiser Prado Fj150 2014 2015

DEN 4556.00 DEN 5424.00

Пристапност
Во достапна форма


Производ компатибилност :
За Toyota Land Cruiser Prado Fj150 2014-2016
Опис :
Состојба : 100% нова состојба,
Главен Материјал : висок квалитет, од Нерѓосувачки ssteel
Пакетот вклучува : еден сет
Лесна Инсталација
Плаќање & Данок :
Ние ќе го одбележи пакет пониска вредност на царинските документи. Ние го прават нашите најдобри за да се избегне доцнење при царинење. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Превозот И Предавање :
1 Ние брод на Светот.
2 Пакети кои се испраќаат во рок од 3-5 дена и се со следење на број на интернет.
3 Соединетите американски Држави, Обединетото Кралство, Австралија и Канада : 7-16 работни дена од e Packet од Кина, Воздухопловната, EMS или други начини.
4 Јапонија Кореја, Сингапур Русија : Околу 5 до 20 работни дена.
5 Бразил И Јужна Америка : Околу 20-50 Дена.
6 Италија, Франција, Шпанија, Германија Источна Европа : 15-60working дена.
7 Ние ќе ги провери објект внимателно и стави заштитник во пакет пред превозот. Се надевам дека таа доаѓа во добра состојба. состојба.
Политика На Враќање И Повратни Информации :
Ние прифаќаме враќање, реконструкција или размена во рок од 15 дена по купувачот примените оштетени, неточни или неисправни објект. Ве молиме да НЕ ја напушти која и Неутрални или Негативни повратни информации, ве молиме Не се отворени Случај или да се Вратат барање или да ја напуштат низок рејтинг на НСД пред комуникација. Ве молиме контактирајте со нас преку e Bay порака за да ги реши сите проблеми, Ние ќе ви одговори во рок од 2 работни дена. Благодарение толку многу.
Услуги На Клиентите :
Тоа е нашата цел да се направи да се чувствувате среќни да прават бизнис со нас. Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас преку e Bay порака. Ние ќе ви одговори во рок од 24-48 бизнис часа. Ние работиме од 9 : 00 часот и 6 : 00pm Пекинг Време.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
TYFJ515
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Ширина:
0inch
Модел Година:
2014-2016
Автомобил модел:
За Toyota Land Cruiser Prado FJ150
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Заштитете Ги Красат
Објектот Должина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
1.0kg

Избор на клиент