.

.

Добра цена и висок квалитет на заеднички железнички Инјектор 1278222/4P1731 погоден за МАЧКА 3116

Добра цена и висок квалитет на заеднички железнички Инјектор 1278222/4P1731 погоден за МАЧКА 3116

DEN 5528.00 DEN 6824.64

Пристапност
Во достапна форма

Опис
Добра цена и висок квалитет на заеднички железнички Инјектор 1278222/4 P1731 погоден за МАЧКА 3116
Услови на продажба (1) на Купувачи од следете countrys ве молиме да обрнете внимание :
-> Да клиенти од Русија или некои Источна Европа земјата, ве молиме изберете E-EMS, EMS, Кина пост воздух mail или други соодветни Изразат кои се лесни за царинење.
-> Да Бразил преку DHL мора да се обезбеди CPF број.
-> За Европа преку "Федекс" треба да се обезбеди EURI број.
-> Да Јужна Америка земји преку DHL или Fedex треба да се обезбеди ДАНОЧНИ ID.
Ова е многу importent за царинење.
(2) ако адреса излезе да биде оддалечена област за Експрес, клиентот треба да се обрне оддалечена област доплата, околу US$10-САД$35. инаку,ние ќе го промени превозот методи .
(3) ако купувачи имаат посебни барања за прогласи вредност ве молиме оставете порака.
(4) Купувачот е одговорен за царинење. Купувачите ги сноси сите на косата, ако не се справи со царинење во време или да одбие да потпише договор за пакетот.
(5) Предметите ќе биде само превезува по плаќање.
(6) За безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адресата што сте регистрирани на Ali Express. Па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за Ali Express е точно.
ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ
Компанијата Информации
1.Основана во 1952 година,Donggang Weiyuan Вбризгување на Гориво Опрема Копродукции,Ltd. е еден од најпознатите manufatures на системи за вбризгување на гориво опрема во Кина.
2.Имаме повеќе над 60 години искуство во producting инјектори, plungers, млазници, испорака вентили, молив млазници, поправка колекции, хидраулични шефовите на ПЕТ distaibutor пумпи.
3.Сме поминале ISO9001 сертификација во 2002 година.
4.Alibaba Assesed Снабдувач!
ТРАНСПОРТ

Главните карактеристики

Производителот Дел Број:
за МАЧКА инјектор
Бренд Име:
WY
Објектот Ширина:
5
Објектот Тежина:
1.2
Специјални Функции:
погоден за мачка инјектор
Земја/Регион на Производство:
Shenyang Кина
Објектот Должина:
10
Објектот Висина:
5
Поставување на Возило:
Инјектор
Материјал Тип:
Челик
Делови име:
Инјектор за МАЧКА
Примена:
за МАЧКА инјектор
сертификација:
ISO9001
Транспорт:
DHL ТНТ МСН FEDEX, итн
OMQ:
1
Пакување:
Неутрален Пакување
О. е. Не:
за МАЧКА инјектор
погоден:
за МАЧКА инјектор
Тежина:
1.2 kg

Избор на клиент