.

.

Среќа Самовила Круг Магија Locket Шупливи Светат Во Темница Pendant Ѓердан Топла Подарок

Среќа Самовила Круг Магија Locket Шупливи Светат Во Темница Pendant Ѓердан Топла Подарок

DEN 76.00 DEN 84.48

Пристапност
Во достапна форма


Среќа Самовила Круг Магија Locket Шупливи Светат Во Темница Pendant Ѓердан Топла Подарок :
1. Детали за производот : Метални синџир со Месинг Locket Цвет Привезоци, пломба со Флуоресцентни Камен, Блескав во Темно, многу добар Накит Подароци; Никел и олово слободни.
2. Боја : Антички Злато позлата боја;
3. ОЕМ е добредојден, ние може да се направи според вашите барања.
На ѓердан може да се наплаќа онолку пати колку што сакате и за многу години. Овој прекрасен ѓердан изгледа одлично во текот на денот, тоа изгледа дури и подобро во текот на ноќта. Откако обвинет тоа ќе сјај светло за 20 минути, а потоа ѓердан ќе почне полека да слабее. Само имајте џеб факелот со вас или да ја стави под сонце, па лесно можете да наполните повторно во прашање секунди. Ова е креативен подарок за некој што го сакаш & би можеле да се третираат за себе премногу.
Напомена :
Боја може да се разликува малку се должи на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори.
Контакт со НАС на :
1. Вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации ќе бидат ценети. Ние посакуваме да уживате во вашата шопинг во нашата продавница! Треба да имате било какви добри сугестии, ве молиме слободно да ги споделите со нас. Ви благодариме!
2.Негативни повратни информации не може да се решаваат проблемите, Комуникации е мостот на човечкиот ум и целиот свет е секогаш убава под мазна комуникација, па ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас ако производи имаат проблем. Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот, додека да се чувствувате задоволни.
3. Ние сме, исто така, регрутирање производи дистрибутер од светот, Ние ќе ви понуди разумна цена и ве молам, ве молиме контактирајте со нас ако сте заинтересирани во нашите производи. Мали Мало или големо веледрогерија се сите добредојдени.
4.Можете да се меша било објекти од нашата продавница заедно ! Ние може да се комбинираат превозот цена за вас !
Политика На Враќање :
1. Неисправни предмети може да се разменува во рок од 7 дена. Превозот предмети назад кон нас е на купувачот на свој трошок. Размена не вклучуваат лични штета.
2. Наплата предмети мора да дојде со сите додатоци во оригинални пакувања.
3. Ако замени не се достапни, наплата ќе биде издадено во форма на оригиналниот метод на плаќање.
Плаќање :
Зачувам преку Alibaba е добредојден, тоа е безбедно и погодност за двајцата нас.
Испорака : 1. Бесплатен Превозот Преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, ако Цел помалку од US$ 150 2. Бесплатен Превозот Преку DHL / ФЕДЕКС / UPS / ТНТ, ако Цел повеќе од US$ 15 0
Клиентот Повратни информации :

Главните карактеристики

Главниот Камен Боја:
Сина Светат во Темнина
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
everfashion
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
YJ10-6005
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Pendant Големина:
3.2 cm Дијаметар Светат во Темница Цвет Приврзоци
Пол:
Унисекс
Материјал:
Метал Линк синџир со Бакар Шупливи Цвет Pendant
Должина:
45cm length Link chain
Накит Тип:
Светат во Темница Приврзоци Ѓердан
боја:
Бронзена боја Позлата
Употреба:
накит додаток
Стил:
Романтични

Избор на клиент