.

.

Marsnaska Нова Мода 3,5 мм Тајните Микрофон Акустична Цевка Слушалка Слушалка Слушалки 1 ИГЛА за Motorola јас

Marsnaska Нова Мода 3,5 мм Тајните Микрофон Акустична Цевка Слушалка Слушалка Слушалки 1 ИГЛА за Motorola јас

DEN 116.00 DEN 163.68

Пристапност
Во достапна форма


Опис :
Сосема нов и висок квалитет.
Само може да се слуша, не се погодни за зборување.
35mm слушалка.
Компатибилен со Motorola серија : PR1500, HT1000, JT1000, MT1500, MT2000, MTS2000, MTX8000, MTX9000,XTS1500, XTS2500, XTS3000, XTS3500, XTS5000, MTX838, MTX-LS.
GP2000, GP2100, GP300, GP 308, GP68, GP88, GP88 S.
ICOM : IC-R2, IC-R5, IC-V82, IC-U82, IC-T22 A, IC-T22 E, IC-T42 A, IC-T42 E, IC-T2 H, IC-T7 H, IC-T90, IC-W32 A IC-02 AT, IC-03 AT, IC-04 AT, IC-2 GAT, IC-2 GXAT, IC-4008 A, IC-4088 A, IC-A4, IC-А5, IC-A6, IC-A110, IC-F10, IC-F20, IC-F11, IC-F11 S, IC-F12 N, IC-F12 SN, IC-F21, IC-F21 BR, IC-F21 GM, IC-F21 S, IC-F22 N/W, IC-F31, IC-F31 GS N, IC-F31 GS-L, IC-F31 GT N, IC-F3, IC-F3 G, IC-F3 GS, IC-G3 GT, IC-F3 S, IC-F4, IC-F4 G, IC-F4 GS, IC-F4 GT, IC-F4 S, IC-F4 TR, IC-F43, IC-F43 GS, IC-F43 GT, IC-F43 TR, IC-H2, IC-H6, IC-H16, IC-J12, IC-M5, IC-U12, IC-U16. и други модели.
Пакетот вклучува :
1 x Слушалка.
1 x Транспарентен кабел со клип.
1 x Eeabud

Главните карактеристики

Бренд Име:
Marsnaska
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Конектори:
3.5 mm
Активен Бучава Отказ:
Yes
Безжична Тип:
Никој
Контрола На Јачина На Звук:
No
Чувствителност:
102±2dB
Водоотпорен:
No
Приклучок Тип:
L Виткање
Број На Модел На:
K0449
комуникација:
Жичен
Vocalism Принцип:
Динамичен
Отпорот:
32Ω
Контрола На Копчето:
No
Стил:
Во Уво
Пакет:
No
Употреба:
Мобилен Телефон

Избор на клиент