.

.

Мали Домашно Милениче Мачка Зајакот Животинско Тоалет Медиокритет Сад Агол Чисти Ѓубре Пепелниците Се Корисни За Обука

Мали Домашно Милениче Мачка Зајакот Животинско Тоалет Медиокритет Сад Агол Чисти Ѓубре Пепелниците Се Корисни

DEN 254.00 DEN 368.64

Пристапност
Во достапна форма


Опис :
Покачена агол да помогне да се спречи spillage
Издржливи & силна пластика дизајн е исто така дамка и мириси отпорни која е хигиенска и лесна за чистење
Материјал : Пластика
Големина : 24cm x 18cm x 5.5 cm/9.36' " x 7.02' " x 2.15''(приближно)
Боја : Црвена/Сино/Зелено
Количина : 1 компјутер
Answer : ___________________________ Note :
Нема мало пакет.
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
Агол отпадоци фах x 1

Главните карактеристики

Бренд Име:
Ајде да домашно Милениче
Број На Модел На:
Агол Отпадоци Лента
Материјал:
Пластични

Избор на клиент