.

.

Кислород Сензор 11787545243 Ламбда О2 СЕНЗОР за ВОЗДУХ, ГОРИВО СООДНОС за BMW 135 323 325 328 330 335 525 528 530 535 M5 M6 X3 11787545075

Кислород Сензор 11787545243 Ламбда О2 СЕНЗОР за ВОЗДУХ, ГОРИВО СООДНОС за BMW 135 323 325 328 330 335 525 528

DEN 2049.00 DEN 2302.08

Пристапност
Во достапна форма

Кислород Сензор Ламбда О2 СЕНЗОР за ВОЗДУХ, ГОРИВО СООДНОС за BMW 135 323 325 328 330 335 525 528 530 535 M5 M6 X3 Х5 Z4 11787545075
Производот Се Покаже
Добредојдовте во мојата продавница

Главните карактеристики

линеарна:
-
Повторливост:
-
Тип:
Вид Греење
Мерен Опсег:
-
Бренд Име:
YAOPEI
Hysteresis:
-
Резолуција:
-
Чувствителност:
-
Тип На Сензор:
Piezoelectric
боја:
како Слика
Автомобил Производител:
За Ford Escort Fiesta Орион 1.6-2.0 L 1992-2000
OE БР.1 :
11787545243
OE No2:
11787545243
време на испорака:
Во рамките на 24hours по плаќање
Состојба:
100% нови

Избор на клиент