.

.

500pcs Транспарентен Ултра Светла 3мм Рамен Врвот 2.0~2.2 V 515~520NM 300~400MCD ПРЕДВОДЕНА од Портокал Килибар LED Емитуваат Светлина Диоди Крушка Светилка

500pcs Транспарентен Ултра Светла 3мм Рамен Врвот 2.0~2.2 V 515~520NM 300~400MCD ПРЕДВОДЕНА од Портокал Килибар

DEN 451.00 DEN 524.64

Пристапност
Во достапна форма


500pcs LED 3мм Портокал Ултра Светла Рамен врвот на Главата Широк Агол емитуваат светлина диоди светилка
Q&A
Како да се најде Hviero продавница?
1.Ве молиме отворете го Internat Explorer, и текст "www.aliexpress.com" до купувачите'home страница на Aliexpress.
2.Ве молиме текст "HVIERO" во лентата за пребарување и притиснете на "".
3.Можете да се види на прв и втор производ е од нашите продавници, ве молиме да го поставите вашиот ум на овие слики. Други сликата не е нашата продавница или лажни продавница.
Кога мојата цел ќе биде предаден, ќе згасне?
Ве молиме да обрнете за вашата нарачка
Средства на сметка ( во рамките на околу 12 часа)
Тогаш ние брод од сите стоки, според редоследот одеднаш.
За фактура и текст?
Ако треба да се покаже пониска цена на локалниот обичај, ве молиме контактирајте ме прво.
Ние можеме да правиме како ви се допаѓа за сопствени поминува.
Можам да верувам на сликата објавено? Сите фотографии се 100% оригинални преземени од страна на нашата photogarphers.Бои може да се разликува поради варијации помеѓу компјутерски монитори поставување и голи очи во боја разлика.
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Тогаш ние ќе ги подобриме нашите услуги веднаш.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив.
Ви благодариме за вашата цел и соработка со нашата искрена!

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
3мм Рамен врв
Бренд Име:
HVIERO
Emited Боја:
Портокал Килибар
леќи во боја:
водата јасно
Состојба:
100% нови

Избор на клиент