.

.

Добар Квалитет 5.0 мега пиксели HD WIFI стоматолошки интра-оралната камера со LCD дисплеј сите во една машина со следење носителот 8G USB диск

Добар Квалитет 5.0 мега пиксели HD WIFI стоматолошки интра-оралната камера со LCD дисплеј сите во една машина

DEN 17693.00 DEN 18624.00

Пристапност
Во достапна форма


Опис на производот Стандард acessories Wifi Безжично поврзување на КОМПЈУТЕР со USB Диск за складирање USB Диск медиуми играње HD SONY CCD Камера 1 7 " mutli медиуми usb диск изграден во камера Карактеристики 1 . нов модел на 1 / 4 sony ccd висока резолуција интра-оралната камера поврзете 1 7 инчен lcd екран 2 . 1 7 инчен lcd може слободно да го прилагодите контрастот , леснотија и боја . 3 . со висока резолуција , со високи перформанси и auto focus 4 . вграден - во компјутери висока осветленост longlife бела led 5 . пред три контролните копчиња : замрзнување , спаси , претходната imager следната , слика Избришете . и на задната страна контролните копчиња : замрзне и да го спаси 6 Користење на најнова технологија која може да спаси 1 2 8 компјутери слики преку u - диск на слики може да бидат трајно зачувани 7 . целосна , quad слики може да се спореди во различни агли , се прикажат јасни слики 8 . мултимедијални текст : video , usb , vga и hdmi 9 . мултимедијални карактеристики го прават на екранот супериорни перформанси , може да биде директно поврзан со пратеникот 3 , у - диск и други електронска опрема игра филмот, музика и слики во jpg формат 1 0 . поддршка : кинески , македонски , spainish германски , португалски, арапски и др многу јазици

Главните карактеристики

боја:
колона големина 45mm, колона големина 50mm
Тип На Објект:
Белење На Заби
Големина:
Moderate
Број На Модел На:
оралната камера
НЕТО-WT.:
4.5 КГ

Избор на клиент