.

.

2-7 Години Принцеза Деца Девојки Тексас Tulle Фустан Без Ракави Блузи Туту Фустани Мини Фустани

2-7 Години Принцеза Деца Девојки Тексас Tulle Фустан Без Ракави Блузи Туту Фустани Мини Фустани

DEN 172.00 DEN 197.76

Пристапност
Во достапна форма


100% Сосема Нов и висок квалитет
Стилски, Принцезата Тексас Кошула Tulle Туту Фустан За Деца Бебе Бебе Дете Девојка
Материјал : Тексас& Tulle
Боја : Розова, Бела
Стил : Мода Крои Tulle Фустан
Тежина : 96-125g(приближно)
Големина : Одговара за 2-7 Y бебе девојки
Забелешка : На која Возраст е само за референца ,pls проверка на одредена Должина и Градите! Ви благодариме!
Големина на Рамо Фустан Должина Градите(половина)
2-3 Y 23cm/9.05" 44cm/17.32" 26cm/10.23"
4-5 Y 24cm/9.45" 47cm/18.50" 27cm/10.62"
5-6 Y 24.5 cm/9.6" 51cm/20.07" 28cm/11.02"
6-7 Y 25cm/9.84" 56cm/22.04" 32cm/12.59"
Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 2-3cm грешка. И item боја прикажано на фотографиите може да се прикажуваат
малку е различно на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. се надевам на разбирање.
Пакетот Вклучува : 1* Бебе Девојки Фустан
'

Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 4T, 5, 6
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
Се облекуваат
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Силуета:
Бал
Декорација:
Копче
Стил:
Симпатична
Бренд Име:
Kacakid
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Вграден Градник:
No
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
боја:
Материјал:
Големина:

Избор на клиент