.

.

Преносни Лични Скала 150KGx0.1kg LCD Електронски Телесна Тежина Мерење Бања Вага Здравје Фитнес Рамнотежа Со Мало Поле

Преносни Лични Скала 150KGx0.1kg LCD Електронски Телесна Тежина Мерење Бања Вага Здравје Фитнес Рамнотежа Со

DEN 750.00 DEN 815.52

Пристапност
Во достапна форма


Преносни Лични Скала 150 KGx0.1kg LCD Електронски Телесна Тежина Мерење Бања Вага Здравје Фитнес Рамнотежа Со Мало Поле
Производ Функција : Во вашиот зафатен секојдневниот живот, кој ви помага да се види на вашето здравје и тело форма? Она што ви треба е овој Пренослив Лични Дигитални Бања Губење на Обем. Корисниците се задоволни со прецизноста на стилот и сигурност. Карактеристики : Широк-платформа. Auto на : Кога ќе чекор на платформа, на скалата автоматски ќе се вклучи. Автоматско исклучување : Тоа автоматски ќе се исклучи по работа. 2.1" LCD Екран. Со ниско ниво на батеријата индикација. Со tare функција. Со Заклучување и Отклучување функција. Два начини за единица опција : bl и килограми. Со капацитет од 150 X0.1 KG или 330 X0.2 LB Напојува со 2 * AAA батерии (батерии НЕ се вклучени). Висока точност. Ниска потрошувачка на енергија. Пристоен дизајн. Едноставен за користење. Мора да ги купите за да се грижи за вашето здравје и тело форма. Работа : Чекор 1. За да бидете сигурни дека точноста, секогаш се стави на скалата на цврста и рамна површина како дрвени или мермер кат (да се избегне тепих или мека површина). Чекор 2. Нежно чекор на скалата, а потоа на скала ќе биде автоматски вклучена. Стојат еднакво на скалата без да се движи и да чекаат до вашата тежина прикажани на екранот е стабилна и се заклучува. Спецификации : Капацитет : 150 X0.1 KG или 330 X0.2 LB Единица : LB/КГ Моќност : 2 * AAA батерии (НЕ се предвидени) Копче : MODE : Switch единица помеѓу lb и кг НА : Се исклучи статус, притиснете ЗА да го вклучите; да Се во работен статус, притиснете НА за 3 секунди за да го исклучите; да Се во работен статус, притиснете НА за tare функција. Материјал : Издржлива пластика Боја : Црна Производ димензии : 240*150*27mm Производ тежина : 489 G Пакет содржина : 100% Сосема Нов 1 x Преносни Лични Скала 150 KG X 0.1 кг 1 x англиски Упатство
Испорака :
Кога ќе го поставите цел,ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Гаранција & Одржување :
Ние ви нудиме 15 дена слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Најважно!!!
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Главните карактеристики

Дисплеј Тип:
LCD
Бренд Име:
CHANGXIE
Капацитет:
300g-150kg
Точноста:
100g
Тип:
Медицински / Лична Скала
Напојување:
ААА*2
Големина:
240*150*27mm
Број На Модел На:
150kg
Номинална Оптоварување:
150kg
Скала Употреба:
Бања Вага

Избор на клиент