.

.

10Pcs/Set 3,5 мм M35 Триаголник месо тело ХСС-Co Кобалт Пресврт Вежба Спирала Вежба Малку

10Pcs/Set 3,5 мм M35 Триаголник месо тело ХСС-Co Кобалт Пресврт Вежба Спирала Вежба Малку

DEN 181.00 DEN 190.56

Пристапност
Во достапна форма


Опис : Материјал : ХСС - Co (M35) Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : Направен од кобалт материјали, цврсти и издржливи. Триаголник месо тело, што е повеќе цврст и удобен. Со случај, лесен за складирање и за носење. Одличен алат за дупчење дупка Апликација : погоден за тенки метални, алуминиум, железо, агол челик, јаглероден челик, 304 од не ' рѓосувачки челик.
Спецификации : Тип : M35 Пресврт Вежба Големина : 69 x 3.5 mm / 2.72 x 0.14 "(L x Кол) Количеството : 10 Компјутери/Set Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакување : 10 * Пресврт Вежба Битови

Главните карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
Пресврт Вежба Малку
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
1E0299
Материјал:
High Speed Челик
Употреба:
За Дупчење Дрво
Должина:
69 x 3.5 mm / 2.72 x 0.14 (L x Кол)

Избор на клиент