.

.

2cm 3pcs/многу Јапонски оригинални аниме фигура П верзија Љубов живеат акција фигура keychain изборот на модел на играчки за момчиња и девојчиња

2cm 3pcs/многу Јапонски оригинални аниме фигура П верзија Љубов живеат акција фигура keychain изборот на модел

DEN 192.00 DEN 383.04

Пристапност
Во достапна форма


Цел $7 , од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не Може да пратите
За 7 $$120 од Кина Пост воздух mail или Хонг Конг пост воздух пошта Може да ги пратите
$120
2cm 3pcs/многу Јапонски оригинални аниме фигура П верзија Љубов живеат акција фигура keychain изборот на модел на играчки за момчиња и девојчиња
Материјал : пвц
Пакет :
3pcs

Главните карактеристики

Пол:
Унисекс
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Возраст Опсег:
> 3 години,8-11 Години,> 8 години,12-15 Години,> 6 години,> 14 Години,Grownups
Тип На Објект:
Кукли
Материјал:
ПВЦ
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ,Војник Сет
Димензии:
2cm
Mfg Серија Број:
Модел
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Бренд Име:
dalok hakid
Големина:
2cm
Пол:
играчки за момчиња и девојчиња
Година:
љубовта телевизија
Стил:
Јапонски аниме слика

Избор на клиент