.

.

Кендис guo дрвени играчки дрво загатка 3D градењето модели на музичката кутија вметнување соберат рака работат игра цртан филм стил роденденски подарок 1pc

Кендис guo дрвени играчки дрво загатка 3D градењето модели на музичката кутија вметнување соберат рака работат

DEN 1367.00 DEN 1439.04

Пристапност
Во достапна форма

NICI кадифен играчки полнети кукла 3 D хартија градењето модели на Пластични загатки Легура автомобил модел Montessori дрвени играчки 3 D дрвена сложувалка модел на 3 D градење на блок модел Магнетни учење кутија Магнетни топка држи Бебе кревет штракаат круг
Драги пријатели, добредојдовте на кендис guo 's продавница.
Нашата продавница е професионална деца играчка продавница можете да најдете многу различни видови на играчки, исто така нешто што може да ми кажете.
Тоа е за вашето бебе е добро да се избере добра продавница.
Еве ние се гарантира висок квалитет на производот и брзо го оценувате услуга .
Ви благодарам многу!
Кендис guo дрвени играчки дрво загатка 3 D градењето модели на музичката кутија вметнување соберат рака работат игра цртан филм стил роденденски подарок 1pc
Материјал : дрвени
Облик : музичка кутија
Количина : 1set како слика покажува
Големина : пакет големина за 26*15*6cm,секој модел има сопствен големина
Тежина : околу 0.5 кг
Вие треба да се соберат музичката кутија со себе!се надевам дека ќе може да го разбере!

Внимание : обично ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец. Ако вие не може да чека толку долго ве молиме не поставувајте цел. Ние, исто така, се надевам дека ќе го добиете на стоки, како е можно поскоро, но ние не може да се контролира брзината на превоз, ви благодарам многу за вашето разбирање.
Превозот :
ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ГО ПРЕД ДА ГО КУПАТ!
1), ќе обезбеди бесплатен превозот за повеќето купувачи,а defaut начин на транспорт е Кина се Регистрирани Воздух Mail.Ние испраќање на поштата во 2-3 дена,тогаш тие ќе треба 7-60 дена за испорака објект за вас, различни земја треба различно време.Се надеваме дека ќе може да се разберат нас,ви благодарам многу!
2) Ако ви треба одредено транспорт,како Fed Ex,DHL,UPS-от,EMS ..ве Молиме контактирајте со нас,ние ќе се коригира цената за превозот надомест,не грижете се,тоа е мора да се биде најдобар цена е премногу.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!

Главните карактеристики

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години,> 8 години,> 6 години
Обликот:
Цртан филм
Карактеристики:
Музички
Големина:
about 23*15*6cm
Пакет:
Се поставува
Број На Модел На:
2017011401
Предупредување:
no
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
кендис guo
Димензии:
Мини

Избор на клиент