.

.

Новата Симпатична Мачка Животни Постер Обичај Сатен Постер Печатење На Ткаенина Ткаенина Ѕид Постер Печатење Свила Ткаенини Печатење На Постер

Новата Симпатична Мачка Животни Постер Обичај Сатен Постер Печатење На Ткаенина Ткаенина Ѕид Постер Печатење

DEN 151.00 DEN 196.32

Пристапност
Во достапна форма


Добредојдовте во мојата продавница на Aliexpress
Материјал : сатен постер
За сатенски : Сатен постери имаат добар степен на сјај виси се чувствуваат мека, мека свила симулација на резултати
Како да се користи : Можете да изберете да користите двострано лепило директно да се вметнат на ѕидот или директно врамен во рамка.
Ако имате прилагодено печатење на постер, ве молиме контактирајте со продавачот! Прифати обичај printting : Можете да одберете постоечка слика за печатење и, исто така може да испрати свој омилени фотографии на мојот inbox(Може да биде во било кој формат,JPG е подобро),ние може да направи за вас!(Повисока од слика пиксели, на поостри).Се разбира,ние може да го прилагодите големина според вашите барања.
Feed Врати : Еднаш примате исплата , 2~3 работни дена за транспорт на стоки . Приемот на стоката се најде било какви прашања, ве молиме испратете информации контактирајте со нас, ние ќе го решите вашиот проблем. Ве молиме не ја напушти која и Неутрални или Негативни повратни информации пред да не контактирате за вашиот проблем. Ние ќе направиме се најдобро да го решите вашиот проблем. Позитивни повратни информации ќе бидат оставени автоматски за вас . Контакт со нас : ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-МАИЛ Порака Систем ако имате било какви прашања. Ви благодариме и среќен шопинг! Драги пријатели : Добредојдовте во мојата продавница,ако имате било какви прашања во врска со превозот или производ,ве молиме контактирајте не преку трговија со датотеки, или да ни ги испратите пораки .ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне и да го реши вашиот проблем. ве молиме не остави лош повратните информации или да се отвори спорот без контакт со нас ,за тоа не може да се секаква помош за вашиот проблем,но само се направи штета на нас; Ако се чувствувате најдобро со нас производи и услуги ,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди,ви благодарам многу.

Главните карактеристики

Големина:
20X30cm, 27X40cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Материјал:
Платно
Класификација:
За Ѕид
Бренд Име:
xxihlive
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Цртан филм
Број На Модел На:
SS0094
Спецификација:
Single-piece Package

Избор на клиент