.

.

2018 Продажба Rolamentos Бесплатен Превозот 1-1/2 1.5 38.1 mm Велосипед Слушалки Имајќи Мз-p16 Acb4052 Ти-070 ( 40x52x7mm, 45/45) Поправка

2018 Продажба Rolamentos Бесплатен Превозот 1-1/2 1.5 38.1 mm Велосипед Слушалки Имајќи Мз-p16 Acb4052 Ти-070

DEN 568.00 DEN 617.28

Пристапност
Во достапна форма


започнете
крајот
Забелешка : боја на производот е случајно дадено. Ако има специфични барања за бојата на капакот, ве молиме контактирајте ме. Ви благодариме за вашата поддршка
Гума печат имаат две бои , црвена и црна radom
МЗ-P16 ACB4052 ТИ-070 ( 40x52x7mm, 45/45)
Големина на :
Внатрешен дијаметар 40mm
Надворешниот дијаметар 52mm
Дебелина 7mm
Велосипедот слушалки имајќи Дел БР. : МЗ-P03 : 30.15x41x6.5 мм, 45°/45°, двојно запечатени, црна, црвена или црна печат,radom МЗ-P03 K : 30.15x41x6.5 мм, 36°/45°, двојно запечатени, сина печат, тоа е иста големина со ТА индустрии #073 имајќи. МЗ-P08 : 30.15x41.8x6.5 мм, 45°/45°, двојно запечатени, црн или црвен печат. МЗ-P08 H7 : 30.15x41.8x7 мм, 45°/45°, двојно запечатени, црвен печат. МЗ-P08 H8 : 30.5x41.8x8 мм, 45°/45°, еден затворен, црн или црвен печат. МЗ-P08 F : 30.5x41.8x8 мм, 45°/45°, еден затворен, црн или црвен печат, внатрешни трка со мали усни. МЗ-P04 : 30.15x39x6.5 мм, 45°/45°, двојно запечатени, црн печат. МЗ-P09 K : 27.15x38x6.5 мм, 36°/45°, двојно запечатени, црн печат. МЗ-P16 : 40x52x7 мм, 45°/45°, двојно запечатени, црвен печат. МЗ-P16 H8 : 40x52x8 мм, 45°/45°, двојно запечатени, црвен печат. МЗ-P17 ( : 34.1x46.8x7 мм, 45°/45°, двојно запечатени, црн печат. МЗ-P21 : 37x49x7 мм, 45°/45°, двојно запечатени, црн печат. МЗ-P22 : 34.1x46.9x7 мм, 45°/45°, двојно запечатени, црн печат. ACB518 K : 40x51.8x8 мм, 36°/45°, еден затворен, црн печат. ACB25 K : 40x52x6.5 36°/45°,двојно запечатени, црн печат.

Главните карактеристики

Бренд Име:
AXK
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
МЗ-P16 ACB4052 ТИ-070
Капацитет На Моторот:
1
Површина Грубост:
Ра 0.05
Премази:
Челик
Структура:
Топката имајќи
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.1kg (0.22lb.)
Пакет Големина:
1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)

Избор на клиент