.

.

60g Убавина Si Протеини Длабоко Навлажнувачки се Соочуваат со Крем Намали Порите и Нега на Кожата Анти Навремено Крем за Нега на Лице Белење Крем ТФ Убавина

60g Убавина Si Протеини Длабоко Навлажнувачки се Соочуваат со Крем Намали Порите и Нега на Кожата Анти Навремено

DEN 237.00 DEN 324.48

Пристапност
Во достапна форма

60g Убавина Si Протеини Длабоко Навлажнувачки се Соочуваат со Крем Намали Порите и Нега на Кожата Анти Навремено Крем за Нега на Лице Белење Крем ТФ Убавина Производ ефикасност : Содржи одличен продор на свила протеини емулзија, нежно daub инстант целосно се пополни поради големиот на влијанието врз животната средина, притисокот и времето поминува и загубата на вода и исхрана, moistening вашата кожа во исто време, зајакнување на еластичноста на кожата, подобрување на lacklustre, слабо кожата, го надополнува сите временски услови интензивна влажност и чисто и свежо чувство Uasge : По лицето чистење, се применува соодветна сума еднакво на лицето и вратот, масажа апсорпција, два пати дена Пакет содржина : 1 x BIOAQUA Свила Навлажнувачки Протеин се Соочуваат со Крем 60g

Главните карактеристики

Употреба:
Лице
Тип На Објект:
Крем
Бренд Име:
HUAMIANLI
Функција:
Навлажнувачки
Број На Модел На:
QL34
GZZZ:
YGZWBZ
Земја/Регион на Производство:
Кина
сертификација:
GZZZ
Состојка:
Други
Сертификат Број:
xx
Пол:
Женски
НЕТО-WT.:
X

Избор на клиент