.

.

20pairs секси неколку Коцки 16mm Забава Игра на Табла секси еротски љубители генерал ноќен Бар КТВ Забава за возрасни Игра Коцки

20pairs секси неколку Коцки 16mm Забава Игра на Табла секси еротски љубители генерал ноќен Бар КТВ Забава за

DEN 717.60

Пристапност
Во достапна форма


Име : секс неколку Коцки 16mm Забава Игра на Табла секс, еротски, љубителите на коцки Ноќен Бар КТВ Забава за возрасни Игра Коцки
Спецификација : 16 MM,
материјал : заедничка пластика (ПММА)
Тежина : 9 грама
Пакување : OPP вреќа затворање
модел : бела
Оваа цена е 2pcs(2 парчиња е 1pairs)
Генерал содржина :
Еден генерал : УДАР, ЛИЖАТ, БАКНЕЖ, ДОПРЕТЕ го, си го ЦИЦА,?
Б коцки : БЕДРОТО, РАКА, ПАПОКОТ, УШИТЕ, ВРАТОТ, УСНИТЕ
Превозот :
1. Ако адреса е непотврдени ние не сме да биде одговорен за тоа. Тоа е многу безбедна врата до врата услуга, повеќето countrys никогаш не се проблем со сопствени. (Ве молиме оставете го вашиот телефон со цел да се дозволи mail вработените се поврзете со вас) ако вашата адреса е припаѓале на "друга земја", ве молиме да се поврзете со мене да знаете за детали на бродот цена.
2.во нормален, кинески воздух пошта е за 9-18 работни дена. Но, тоа може да биде за 45days, ако не е обичај проблем или вашата адреса за е оддалечена место, или вашата земја поштата треба повеќе време за да ја испратите пораката .
3.во нормален, ЕМС воздух пошта е за 7-15 дена, но тоа може да биде за 30days., ако постои обичај проблем или вашата адреса за е оддалечена место, или вашата земја поштата треба повеќе време за да ја испратите пораката .
4.за кинескиот воздух mail, тоа не е примено по околу 18bussiness дена, за ЕМС воздух mail, тоа не е примено по околу 13 бизнис дена, ве молиме да се поврзете со нас, дозволете ни да се прашате на кинеската поштата за да ги проверите деталите . јас сум многу жал да предизвика вашиот непријатности, ви благодарам.
Купувачот Забелешка
1.тоа е подобро за купувачот да имаат детален приказ на ставки' опис пред купување.
2.ако најдете нешто што не го разбираат , ве молиме да се поврзете со мене , може да изберете "на разговор" или "систем е-пошта", јас ќе ви одговори штом ќе може да.
3.кога ќе добиете предмети,ако не е проблем,ве молам помогнете ми потврди нарачката ,и ми даде позитивни повратни информации со 5 целосна ѕвезда.ви благодариме
4.кога ќе добиете предмети,ако се најде некој проблем,ве молиме да не ја напушти негативни или природни повратни информации директно ,ве молиме да се поврзете со мене за да ми даде можност да се справи со тоа за вас , бидејќи вашето задоволство е наша извршување.ви благодариме.
Нашата деловна политика на враќање :
1.Купувачот може да го врати во рок од 7 дена, ако не ви се допаѓа тоа или кој било друг проблем. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 7 дена од денот на доставувањето да се Врати во Промет пред да се врати на објектот, во спротивно, се врати ќе биде одбиена.
2.Превозот и ракувањето е неповратни.
3.Купувачот плаќа врати превозот.
4.За да побарате враќање ве молиме ни e-mail
5.Сите се враќа мора да ги придружуваат сите пакување и ги вклучуваат сите додатоци која во придружба на пратката. Ние го задржуваме правото да го одбие секој се враќа ако правилно упатства не се следи.

Главните карактеристики

is_customized:
Yes
Бренд Име:
XUANGOUXGCN
Број На Модел На:
секс неколку коцки
категорија:
Секси Коцки
Тип:
Коцки

Избор на клиент