.

.

Нихон Kohden 10 доведе ЕКГ-кабел компатибилен со Cardiofac 6353 екг машина,IEC,Din 3.0 Крај

Нихон Kohden 10 доведе ЕКГ-кабел компатибилен со Cardiofac 6353 екг машина,IEC,Din 3.0 Крај

DEN 1680.00

Пристапност
Во достапна форма


Нихон Kohden 10 доведе ЕКГ-кабел компатибилен со Cardiofac 6353 ЕКГ машина
Инструмент конектор : 15pins
Compadtibility : Нихон Kohden Cardiofax, 6151, 6851, 6353, 8110, 8330, 8330 A, да се Избега 12, Edan Smart ЕКГ, Danatech, и д-Р Ли EKGs 120 B. Ве молиме имајте во предвид каков вид води тип сакате кога цел во оваа точка,ви благодариме! КАКО : АХА,Snap I S : IEC,Snap AC : АХА,Грабител I C : IEC,Грабител
ОГЛАСОТ : АХА,Din3.0 ID : IEC,Din3.0
AB : АХА,Banana4.0 IB : IEC,Banana4.0

Главните карактеристики

Функција:
екг кабел
Материјал:
Други
Големина:
3m
Број На Модел На:
CKA001ID
Бренд Име:
YONGKANGDA
Изолација Материјал:
TPU
конектор:
15pins
Сертификат:
CE&ISO
Тип:
10lead,IEC,Din 3.0
Должина:
3m
примерок:
на располагање
боја:
сива
Гаранција:
12months
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Избор на клиент