.

.

20Pcs Антички Сребрен Тибетската Сребрен Тон 20x20x2mm Круг Месечината Alaphabet Pendant Шарм Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан TS3215

20Pcs Антички Сребрен Тибетската Сребрен Тон 20x20x2mm Круг Месечината Alaphabet Pendant Шарм Цинк Легура се

DEN 134.00 DEN 186.72

Пристапност
Во достапна форма


*Детали За Производот
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Количина : 2 парчиња
Материјал : Цинк Легура
Облик : Тркалезна
Големина : 20x20x2mm
Дупка Големина : 2mm
Функција : Шарм
Боја : Антички Сребрен
*Пакет Содржина
1x пакет
*Известување
Поради осветлување ефект, се следи светлината, итн., може да има и некои мали разлики во боја помеѓу фото и вистинскиот објект, ние не сме одговорни за овие прашања.

Главните карактеристики

Бренд Име:
Zagos
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Сонцето, Месечината & Ѕвезди
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
TS3215
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден

Избор на клиент