.

.

Празно ПВЦ Ракопис Етикета Цевка 6MM2

Празно ПВЦ Ракопис Етикета Цевка 6MM2

DEN 288.00

Пристапност
Во достапна форма


Празно ПВЦ Ракопис Етикета Цевка 6 MM2
Мека ПВЦ нафта и ерозија отпорни
Обично кабел жица е за 2,5 квадратни, ќе треба да изберете од 2,5 квадратни маркер цевка.
Но, понекогаш, со цел да се направи ладно-цедените терминал изолирани, можете да изберете една малку поголема цевка од кабел diamete За expamle : Доколку вашиот кабелски жица е за 2,5 квадратни, ќе треба да го избере 4 плоштад маркер цевка.

Главните карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
6mm2
Тип:
Спирала За Завиткување

Избор на клиент