.

.

Клипот Прстен Компресор 60-175mm 6 Racheting

Клипот Прстен Компресор 60-175mm 6 Racheting

DEN 587.00 DEN 624.00

Пристапност
Во достапна форма


Клипот Прстен Компресор
Се вклопува Големини 60mm да 175mm
6" висина пролет челична конструкција
Ratcheting тип со лесно палецот ослободување
клучни вклучени
Сосема Нов во Пакетот

Главните карактеристики

Бренд Име:
SINKEE
Име На Модел:
PT1181
Објектот Должина:
15cm
Објектот Ширина:
65cm
Објектот Висина:
65cm
Објектот Тежина:
0.3kg
Материјал Тип:
Челик & Пластика
Специјални Функции:
Автомобил Поправка
Тип На Објект:
Моторот Нега
Место на Потекло:
Кина
Состојба:
100% Сосема Нов
Способност:
Добар Квалитет,Ниска Цена
Клучни зборови 1:
Авто Алатки
Клучни зборови 2:
Автомобил Поправка Алатки
Тип:
Посебен Автомобил Алатки
Фабрика цена:
Yes

Избор на клиент