.

.

Кориснички Облека Етикета Пациентот Етикетата

Кориснички Облека Етикета Пациентот Етикетата

DEN 5136.00

Пристапност
Во достапна форма


Кориснички Бренд Пациентот Етикетата
Директно Фабрика Цена
Спецификации :
Висок Квалитет на Платно Полите етикетата
1. Поголем цел количина, евтини, најевтиниот Цена ние ќе го даде за вас
2. не примерок полнење
3.MOQ : 1000pcs најмалку
4.примерок време : 3-5days
5.најголемиот дел време : според вашите квантитет и фабриката за производство на струја
6.Време на испорака : Подобро да брод во 15-27days( ниска цена)
СОВЕТИ :
Inorder да го цитирам што побрзо, ве молиме испратете ни ја вашата етикета уметнички дела во ПИ, PDF или CDR, JPG формат, со јасни големина, квалитет и боја барања. Во меѓувреме, ве молиме да ни даде јасна количина за вашите етикети.
Чекори на Договор :
1.Цитат
2.примерок-потврди примерок од страна на брод или слика(примерок превозот надомест треба да се посвети)
3.плаќање
4.Производство, ќе испрати етикета слика од големо нормално
5.брод
Начин На Плаќање :
Т/T,30% за bigh цел количество на 500000pcs, blance против BL КОПИРАТЕ
L/C по видување
Paypal или запад Унија за мала количина цел
Зачувам
Детали За Производот :
име : облека главниот етикетата
големина : 2*8.4 CM
текстура : Damask ( Висока Густина )
Боја : Balck позадина и бели букви
Материјал : 100% полиестер 100 D
Крај : Топлина Намали
предности : многу еко-пријателски предиво Потврдија , здрава и мека кожа
Ве молиме seee вистински етикета слика :
Белата боја е малку темно, бидејќи на светлината, и shotting , вистински етикета е бело ЛОГО И БУКВИ
Пакување Detaisl :
Пратката Избор :
1.Испрати по Курир Експрес-DHK/ТНТ/UPS/ФЕДЕКС/EMS,4-7days работни денови за испорака
2.Испрати со авион Пост : Ќе биде бесплатен превозот arround 0.5 Kg на Европ, Австралија, Америка, Canad e.т
со исклучок на Африка, или Soth Америка поради далеку начин патот цена. Се надевам дека ќе разбере . (Но ние навистина се надевам на курир подобрување на превозот начин да погоре област за клиенти)
3.Испрати преку Море : Ниска превозот costand бавно испорака(15-30days.) погодни за количество и не-итна испорака

Главните карактеристики

Тип На Производ:
облека labels
Материјал:
Платно
Функција:
Мие,Еко-Пријателски
Етикета Вид:
Главната Lables
Број На Модел На:
МИНИСТЕРСТВОТО за образование и наука-1702
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Техника:
Извезена
ЦЕЛОСНО ПАЦИЕНТОТ ЕТИКЕТАТА :
Облека етикетата
Текстура:
Damask
Материјал:
100% Полиестер
Заврши:
Топлина Намали
место на origion:
Провинцијата Жеџијанг
is_customized:
Yes

Избор на клиент