.

.

Нови, Ограничени Романтични Цвеќе Сребро Види Дама S925 Сребро Чиста Watch Thai Сребро Хривнија Тајланд Кристал Алка види

Нови, Ограничени Романтични Цвеќе Сребро Види Дама S925 Сребро Чиста Watch Thai Сребро Хривнија Тајланд Кристал

DEN 6139.20

Пристапност
Во достапна форма


Нови, Ограничени Класичен Домот S925 Сребро Чиста Тајландски Сребро Романтични Цвеќе Кристал Bracele Часовници
Оваа ограничена едиција се види е дизајн во романтични цвеќе,направени во 925 siliver рачно.Елегантна и деликатна,И тоа е класична колекција во вашиот накит кутија.
Јапонија види движење и водоотпорен во животот
Материјал : 925 чиста siliver
Бирате боја : Црна
Тежина : 39.2 g
Должина : М 18mm L 19mm

Главните карактеристики

боја:
М црна, црна L
Бендот Ширина:
12mm
Бендот Материјал Тип:
Сребро.
Случај Дебелина:
9mm
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Стил:
ограничено издание
Бендот Должина:
19CM
Случај Материјал:
Сребро.
Бренд Име:
Holye Fency
Движење:
Кварц
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Никој
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг

Избор на клиент