.

.

1 Тркалаат Chevron Помине Разголување Лента Шарени Помине Уметност Бран Лента Линија Нокти Налепници Лагер Помине Алатки

1 Тркалаат Chevron Помине Разголување Лента Шарени Помине Уметност Бран Лента Линија Нокти Налепници Лагер Помине

DEN 23.00 DEN 32.64

Пристапност
Во достапна форма


[DESCRIPTION]
100% нов мало Димензии : ширина 6mm*дијаметар : 45mm Боја : 12 бои избор на Карактеристики : 100% Сосема нов самолепливи, без лепак потребно е Чист и лесен за употреба Може да се користи за да дизајн свој помине уметност и обрасци Може да се користи со УВ Гел / акрилни нокти / лак / итн. Погоден за професионални или домашна употреба Како да го користите : 1.Чистење на површината каде што снимката е да бидат поставени. 2.Излупете исклучите лента од тркалаат 3.Место на лента на ноктите/совет и се фаќа за тоа нежно неколку пати. 4.Се применуваат на врвот на грб за најдобри резултати.
КОЛИЧИНА : 1 ТЕК НА НОКТИТЕ ЛЕНТА
ЕФЕКТ :
[ПЛАЌАЊЕ]
Ние претпочитаат зачувам услуга за која ќе ви овозможи платите со кредитна картичка (visa или Master Card), дебитна картичка, Qiwi паричник, пари booker, TT, итн,.
[ПРЕВОЗОТ]
Ние обезбедуваме бесплатен превозот од ПОСТ ВОЗДУХ MAIL (испорака време : 15-30 дена) за да се купувачот е регистрирана адреса на ALIEXPRESS.
Бидејќи Aliexpress отворен само пост услуга на 28 земји, за купувачи од исклучени земји кои сакаат да го користат бесплатен превозот пост услуга, тука е решението :
купувачите се исклучени од contries може да избере брод од страна на DHL, или ЕМС кога ставање ред, и тогаш контактирајте со нас за да го промените превозот надомест за бесплатен превозот, и ние ќе брод вашата објекти со ПОСТ ВОЗДУХ MAIL.
ПРЕВОЗОТ ПОПУСТ :
1) ГОЛЕМА ЦЕЛ за ИСПОРАКА ПОПУСТ : Ние надградба на превозот метод за СЛОБОДНИ ЕМС или СЛОБОДНИ DHL ако цел е вкупна вредност е УСД $100 или над;
2) МАЛИ ЦЕЛ ПРЕВОЗОТ ПОПУСТ : Ако купите повеќе објекти од differnt огласи во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас за превозот попуст, пред да се изврши плаќање;
[ОДНОС НА ПРОДАЖБА]
Вашето мислење е исклучително важно за нас, ве молиме контактирајте со нас преку E-mail пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.
[ДАНОК & ДОЛЖНОСТ]
Ние обично брод објектот како подарок на пониска вредност,но ние НЕ сме одговорни за даночната и должност, сите увоз даночни & должност & пријави се на купувачот одговорност
[ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ]
Ние се обезбеди замена & наплата во рок од 15 дена, замена & наплата услугата ќе биде направен по објектот се примени и во оригиналната состојба & пакет, тоа е купувачот има обврска да го плати превозот надомест да го испрати назад до продавачот.
[КАПКА ПРЕВОЗОТ]
* Ние нудиме КАПКА БРОД услуга на светот;
* Aliexpress' ЗАЧУВАМ услуга гаранција препродавач е плаќање обезбедени;
* Приватни превозот етикета гаранција препродавач е клиент информации;
* Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас

Главните карактеристики

боја:
No 1, No 2, Бр 3, Бр 4, Бр 5, Бр 6, No 7, Бр 8, No 9, Не 10, Не 11, Бр 12, СИТЕ 12 БОИ
Тип На Објект:
Налепница & Decal
Бренд Име:
UPRETTEGO
Количина:
1000
Материјал:
МЕТАЛНИТЕ ЛЕНТИ
Големина:
6MMX45MM
Број На Модел На:
ОЕМ

Избор на клиент