.

.

Девет Море компас круг машина круг нож за сечење нож модел Комбинација DIY Алатки DIY DIY модел

Девет Море компас круг машина круг нож за сечење нож модел Комбинација DIY Алатки DIY DIY модел

DEN 177.00 DEN 321.12

Пристапност
Во достапна форма

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Користење на методи и мерки на претпазливост : Прво, проверка на сечилото завртки се затегнати, Прилагодени на саканата центарот на радиус големина, размер назад кон заклучување копче ве Молиме имајте во предвид : Ножот и молив на задната страна на белата карта на устата, како што е прикажано во следниот графикон cyclotomic резултати, како што е прикажано во црвена и жолта круг На најдобрите употреба со сечење мат за заштита на сечилото додека центар е постабилна, па отсечени круг може да биде повеќе мазна. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. (Со нож, олово) Опис : Погоден за сите видови на хартија, Може да се намали дијаметар : 1cm ~ 30cm круг Подарок : 5 нож, 4 Доведе Роман дизајн, лесно едноставно да се применуваат. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Круг нож има безбедност заклучување копче, под заклучување копче за заклучување на неискористениот државата (на сечилото затворени внатре) за да се осигура безбедноста
Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Без Наплата се нудат. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.1, Вашиот satisfication е Нашата Цел !!!! Задоволен со нас, ве молиме да ни даде Пет-Ѕвезда Повратни информации!!! !
. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 60 дена да се вратат од денот таа е примена.О нож / сечење круг нож / сечење круг нож / сечење нож рачно изработени сликарство * Тежина : 60 G Име : Tangential нож. Испорака Време : 60 дена
Враќање/ Поврат 1. Сечење сила треба да биде единствен, дебела хартија ако сакате да се осигура квалитетот на мулти-свиок ротари сечење. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од денот на приемот, ние ќе се замени со нова.
Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за повторно да ја прати. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Гаранција Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање.

Главните карактеристики

is_customized:
Yes
Примена:
Комунални Нож
Рачка Материјал:
Пластични
DIY Материјали:
Дрво
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
0233
Тип:
Мулти Нож

Избор на клиент