.

.

моден Гладијатор Сандали Жените Плус Големина Дами Чевли Жени Висока Пета Пумпи Sapato Feminino Лето Стил Chaussure Femme М2

моден Гладијатор Сандали Жените Плус Големина Дами Чевли Жени Висока Пета Пумпи Sapato Feminino Лето Стил Chaussure

DEN 1597.00 DEN 3072.00

Пристапност
Во достапна форма


започнете
крајот
ИМАМЕ НАПРАВИ 28-54 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САКАТЕ SPEC ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КАЖЕТЕ, ЈАС ЌЕ ГИ ПРОВЕРИ, А ПОТОА ОДГОВОР ЗА ВАС,
ЗА ЕДНА ГОЛЕМИНА РАЗЛИЧНИ, ИМААТ 0.5 CM РАЗЛИЧНИ
АКО КУПУВАТЕ ОД ПРОДАВНИЦА, ОСТАВЕТЕ ЈА 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ЈАС ЌЕ СЕ ВРАТИ 1.5 DOLLRAS ЗА ВАС, АКО КУПУВАТЕ ЕДНАШ, МОРА ДА ВИ ДАДЕ 2 ДОЛАРИ ПОПУСТ ПОВТОРНО, БЛАГОДАРЕНИЕ
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА LANYI SPEC ЧЕВЛИ КО.,LTD

Главните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Процесот:
Лепило
Платформа Висина:
3-5cm
Со Платформи:
Yes
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Затворање Тип:
Тока Рака
Insole Материјал:
PU
Горниот Материјал:
PU
Декорација:
Обична
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Моден Елемент:
Платформа
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Сандала Тип:
Гладијатор
Стил:
Слатка
Кожа Стил:
Мека Кожа
Outsole Материјал:
Гума
Повод:
Партија
Обвивка Материјал:
PU
Пета Тип:
Плоштад пета
Број На Модел На:
MD-М2
Бренд Име:
LANYUXUAN
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали

Избор на клиент