.

.

2014 Националните Претерани Тренд Модни Додатоци Гроздобер Ѓердан Женски Краток Дизајн Бохемија Ѓердан

2014 Националните Претерани Тренд Модни Додатоци Гроздобер Ѓердан Женски Краток Дизајн Бохемија Ѓердан

DEN 283.68

Пристапност
Во достапна форма


2014 Националните Претерани Тренд Модни Додатоци Гроздобер Ѓердан Женски Краток Дизајн Бохемија Ѓердан
Материјал Цинк Легура и Кристално Кристал Големина Должина : 45см,Pendant големина : 30мм*30мм Тежина 35g Стил Бохемија Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор Превозот начин Chinapost/epacket/DHL/UPS/Федекс/ТНТ/EMS време на Испорака во Рамките на 3-15days по потврдување на уплатата ,ако имаме во акции Забелешка
Мешани цел & примерок цел се прифатени

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
BE1021
Бренд Име:
VQYSKO
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Pendant Големина:
30мм*30мм
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Чешка
Функција:
Спиење Tracker
Корисни:
Женски Краток Дизајн Бохемија Ѓердан
плаќање:
Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW
превозот:
Fedex ,DHL,UPS-от,Кина Пост,Хонгконг Пост
Пакет:
1pcs во мали oppbag,50pcs во голема oppbag
Тежина:
35g
Должина:
45cm

Избор на клиент