.

.

Aliexperss трговија на големо со висок квалитет 130w скенирање електронски дигитален микроскоп со 8 LCD монитор AV Vedio микроскоп

Aliexperss трговија на големо со висок квалитет 130w скенирање електронски дигитален микроскоп со 8 LCD монитор

DEN 13824.00

Пристапност
Во достапна форма

Aliexperss трговија на големо со висок квалитет 130w скенирање електронски дигитален микроскоп со 8" LCD монитор AV Vedio микроскоп Технички Параметри :
Модел : FKE208 без LCD
Резолуција : 480 линии ( Sony чип ); резолуција : 640x480
Влезен напон : : 12 V 220 V; излезен напон;
Излез на владата : AV интерфејс; боја : боја
Изглед : легура школка, стандард C интерфејс; големина : 45 * 50 * 50mm;
Работна температура : - 10 - 60 степени; вкупната зголемување : 7-150 X;
Цел : 0.7-4.5 зум окуларот : 0.5 X;
Кревање опсег : 270mm; handwheel фокус опсег : 65mm;
Центар растојание : : 25мм 140mm; колона дијаметар;
Леќа интерфејс дијаметар : 50mm; 355mm : вкупна висина заградата;
Големина на база : NW : 6 KG 390 X270 X28mm; карактеристики на Производот :
Зголемување на микроскоп може да биде максимум 600 пати, забележани област може да достигне повеќе од 30мм, користете погодно да чекаат за една карактеристика.
Производот конфигурација : микроскоп, CCD, микроскоп околу светилка, податоците линија, возење диск; услуги на клиентите : една година бесплатно гаранција. Соодветниот обем е погодна за електроника индустрија, хардвер, прецизни проектот, пластика индустрија, медицински услуги, на биомедицината.
Овој распоред : микроскоп, CCD, микроскоп фото извор на податоци линија, actuate компактен диск;
Распоред : камера : 480 (SONY чип). eyelens : 0.5 време. цел леќа : 0.7-4.5 време. фото извор : Флуоресценција фото извор. следи : 8 инчи. течен кристал поддршка.
Превозот :
1.Нарачки ќе се испраќаат во рок од 3 работни дена откако сте платиле. како и обично, превозот времето е околу 20-25 бизнис дена, Ако постојат одредени причини што превозот задоцнување ,се надевам, ќе може да се разбере.Превозот време за време на Празници Сезона(Божиќ ,Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време,ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување,благодарение толку многу за вашиот вид разбирање!
2.Стоките ќе бидат испратени надвор од Кина Пост Airl Mail за бесплатен превозот,исто така можете да изберете и други Изразат Comapny како DHL,Fed Ex.Но ние не си дозволат поштенски преку има компании,па можете да ја платите за доплата ,ви благодариме за вашиот вид разбирање!
3.Ако вашата вкупна цена е повеќе $330.00, ние ќе брод од нив од Експрес ,не треба да плаќаат дополнителна такса .
Покрај тоа, вашата цел не е повеќе $330.00,но сакате да ги добиваат побрзо, ок,нема проблем, ние се уште може да брод од нив се Изразат , но треба плаќаат екстра за изразуваат трошоците.
Се врати и повратни информации :
Ние нудиме 100% полн со пари политика за наплата со прашања потврди. Доколку во пакетот се добива изгубена, украдена, оштетена или сте само не се задоволни со тоа, pls контактирајте со нас,ние може да има објект, се заменува за слободни или да ви даде 100% целосна наплата, што е вклучувајќи го и превозот ќе плаќа! Ние веруваме дека сè може да се реши по комуникација ,Ние никогаш нема да се наплаќа restocking надомест од било кој вид, крајна линија е дека нема да изгубите некој денар во било на трансакции.
Контакт со нас : Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во секое време, ние ќе се продолжи во рок од 24 часа. Ако не сте задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте ме и не ни даваат негативни повратни информации или netrural повратни информации,ние мора да ви даде задоволни решение. Се надевам дека ќе имаат убаво време тука!

Главните карактеристики

Зголемување На Односот На:
500X & Под
Drawtube:
Monocular
Бренд Име:
FEITA
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
FKE-208
Теорија:
видео микроскоп

Избор на клиент