.

.

НОВИ NMB-МАТ Minebea R150A1-051-D0760 17251 48V Серверот вентилаторот за ладење

НОВИ NMB-МАТ Minebea R150A1-051-D0760 17251 48V Серверот вентилаторот за ладење

DEN 5616.00 DEN 6239.52

Пристапност
Во достапна форма

R150 A1-051-D0760 Напон - Номинална : 48 VDC голема мали /ФАН ГОЛЕМИНА на : - 172.7 mm x 150mm x 50.8 mm 365.0 CFM(10.34 м?/мин) 3.485 (868.1 Ап) Имајќи тип : Топката 73 d B(A) моќност (W) : 72 W ВРТЕЖИ во минута : 6300 ВРТЕЖИ во минута со 4 линии тежина : (1kg)
работа : -22 ~ 158°F (-30 ~ 70°C)

Главните карактеристики

Бренд Име:
NMB

Избор на клиент