.

.

Новото Лого 3D дизајн (Rhombus Шупливи) Црвена CNC Мотоцикл Прилагодливи Кочница Спојки Показател За Хонда CB190R БЛАГАЈНИЧКИТЕ 190R 2015-2017 година

Новото Лого 3D дизајн (Rhombus Шупливи) Црвена CNC Мотоцикл Прилагодливи Кочница Спојки Показател За Хонда CB190R

DEN 1624.00 DEN 1888.80

Пристапност
Во достапна форма


Ние и Ветуваме на оваа Кочница Cluth Рачката е со највисок квалитет во Кина пазарот ,
ние ви препорачуваме да не купат поевтини и лош квалитет на производот, Поради што ќе се намали Висок степен на вашиот мотор!
Дизајн патент за сертификација,( 3 D текстура дизајн, Rhombus & Шупливи дизајн ) ќе љубов оваа лост, ние сме сигурни !
Состојба:100% Сосема Нов Материјал:Висок квалитет на алуминиум CNC целната Функција:6 Позиција Прилагодливи Објект тежина : 400g Количина : 1 Пар=1 Кочница рачката+1 Спојки лост должина : 147 MM (5.8 во) Insallation : Многу лесно да се качи .Не се вклучуваат настава Изглед : Неверојатен Изглед и Specail дизајн и Различните Бои ќе го направат вашиот мотор изгледа кул и привлечна Функција : 3 D текстура дизајн нека вашиот handopprate вашиот велосипед лесно , Против пролизгување.Исто така Rhombus & Шупливи дизајн може да се намали на пречка од ветар Со Лого(Ласерски) : CB190 R Fitment : За Хонда CB190 R 2015-2017 Боја : Зелена/Црна/Црвена/Портокал/Титаниум/Sliver/Сино/Златна се достапни. Answer : ___________________________ Note : Адаптер на лост што ќе го видите на сликата е само за Преземање на слики, земете го тоа лесно,ние ќе одговара на правото рачката на главата (Адаптер на рачката)според Насловот. Прашање : Што е Адаптер за рачката ? Одговор : погледнете оваа слика Боја : Прикажани во слики(Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет , Нашите фотографии се сите не се уредени со Фотошоп,но тоа е многу Точно) ( ве Молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )
Ист Стил кочница Cluth рачката се инсталира на други мотоцикл модели,
Ефект фотографии за вашиот референца, тоа е толку кул и убава
Ист Стил кочница Cluth рачката се инсталира на други мотоцикл модели, Ефект фотографии за вашиот референца, тоа е толку кул и убава
Љубезно потсетување :
ние ќе натпревар право држела adpater според наслов и опис товар
вклучувајќи (модел и година ) ,се тоа е лесно!

Главните карактеристики

Објектот Висина:
3.13cm
Специјални Функции:
Rhombus Шупливи дизајн
Име На Модел:
JZXMGJ-204
Објектот Дијаметар:
2.14cm
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Година:
За Хонда CB190R 2015-2017
Motobike Направи:
Хонда
Објектот Тежина:
0.35kg
Објектот Должина:
14.72inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
FX FXCNC ТРКИ
Материјал Тип:
CNC Палка Алуминиум
Објектот Ширина:
2.12cm
Дизајн патент за сертификација:
3D Rhombus & Шупливи дизајн
Достапни Бои:
Зелена,Црвена,Црна,Sliver,Титаниум,Сина,Златна,Портокалова
Ласерски Врежано Логото:
CB190R
Fitment:
За Хонда CB190R 2015-2017
Висок квалитет:
Подобро од другите производ во Кина Пазар

Избор на клиент