.

.

Луксузна Мажите Црна Големи Случај се Види Мажите Кварц Движење, СТП Рака Часовник Човек Спортски Часовници Жените Мода Обичните рачни часовници

Луксузна Мажите Црна Големи Случај се Види Мажите Кварц Движење, СТП Рака Часовник Човек Спортски Часовници Жените

DEN 470.00 DEN 522.72

Пристапност
Во достапна форма


ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. ПЛАЌАЊЕ
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union.и alipay). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. ПРЕВОЗОТ
1. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2. Времето во транзит : Транзит време варира со различни методи на превозот
3. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Обликот:
Круг
Пол:
љубителите'
Бендот Должина:
24.5 cm
Случај Дебелина:
14mm
Бендот Материјал Тип:
PU
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Легура
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Стил:
Спорт
Функција:
Прозрачна Раце
Бендот Ширина:
24mm
Dial Дијаметар:
45mm
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Бренд Име:
wealthstar
Број На Модел На:
WL005
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло

Избор на клиент