.

.

THGS-DC 12V 80A Автомобил Заштита Аудио Внатрешно Коло Прекинато Осигурач

THGS-DC 12V 80A Автомобил Заштита Аудио Внатрешно Коло Прекинато Осигурач

DEN 270.24

Пристапност
Во достапна форма


* SODIAL е регистрирана трговска марка. САМО Овластени продавачот на SODIAL може да се продаде под SODIAL огласи.Нашите производи ќе го подобрат вашето искуство до сигурен инспирација.
SODIAL(R) DC 12 V 80 A Автомобил Заштита Аудио Внатрешно Коло Прекинато Осигурач
За авто аудио засилувач или друга електрична опрема.
Погоден за одржување на стандардни ANL осигурач.
Оваа осигурач носителот карактеристики јасно да се види преку дизајн со лиен монтажа заградата.
На Осигурач Носител е дизајниран со злато позлатен конектори за максимална спроводливост и моќ за пренос.
Име на производ : Автомобил Осигурач Држач;Погоден за : 80 Amp ANL Осигурач
Материјал : Пластика и Метал;Главна Боја : Црна, Црвена
Жица Дупка со Дијаметар : 6mm/ 0.24";Големина : 10 x 4 x 3.4 cm/ 3.9" x 1.6" x 1.4"(L*W*H)
Тежина : 97g
Пакет Содржина : 1 x Автомобил ANL Осигурач Носителот

Главните карактеристики

Број На Модел На:
THGS
Бренд Име:
TD
Тип:
како опис

Избор на клиент