.

.

Индивидуализира јога прстен, Hamsa рака прстен, тајна порака благослови и сила персоналните сопствени подарок цитат Јога прстен

Индивидуализира јога прстен, Hamsa рака прстен, тајна порака благослови и сила персоналните сопствени подарок

DEN 576.00 DEN 719.52

Пристапност
Во достапна форма


Индивидуализира јога прстен, Hamsa рака прстен, тајна порака благослови и сила персоналните сопствени подарок цитат Јога прстен
Забелешка : ве Молиме оставете персоналните зборовите што сакате кога ќе го поставите цел .
ние ќе engrave "благослови ♡ сила" како нашиот примерок, ако не се повлечат сите зборови .
На Hamsa рака или Раката на Фауима се верува дека во многу култури да биде симбол на заштита, благослови, моќ и сила. 1.Легура custom ring 2.Направени од Алуминиумски Материјал 3.Висок-квалитет 4.Врежани Тајна Порака прстен од нашите производи се направени да нарачате,ние треба 4 дена за да се произведе, 12 -18 дена за САД,RU,Украина со epacket и 30-40days да ги достави до другата земја од кина пост. Ако ви е потребна брза,ве молиме контактирајте со нас,се однесува
прстен детали
големина : 6mm ширина
Материјал : алуминиумски
Ако сакате да биде големо, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се направи голема попуст за вас!

Главните карактеристики

Прстен Големина:
4, 4.25, 4.5, 4.75, 5, 5.25, 5.5, 5.75, 6, 6.25, 6.5, 6.75, 7, 7.25, 7.5, 7.75, 8, 8.25, 8.5, 8.75, 9, 9.25, 9.5, 9.75, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Нередовните
Површината Ширина:
6mm
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
R03
Функција:
јога прстен
Компатибилност:
јога прстен
Метали Тип:
Легура
Материјал:
Легура
Материјал:
Легура
Занает:
Чиста рачно изработени
производство на време:
3-4 работни денови
is_customized:
Yes
јога прстен:
Hamsa Рака Прстен

Избор на клиент